#15 Sertaç Şanlı


SRD_8886_B.jpg
17 SERTAÇ ŞANLI

Pivot
Doğum Tarihi 1991-08-05

Geldiği Takım Türk Telekom

Giriş Yılı 2010

Boyu 2.14​
 
Cevap: #15 Sertaç ŞanlıBütün branşlarda transfer var ama bir futbolda yok.Üvey takım muamelesi görüyor resmen futbol takımımız :DHayırlı olsun bu arada. Gelecek adına güzel yatırım.
 
Cevap: #15 Sertaç ŞanlıShumpert insallah olur adam tam bir joker.Hem 3 numara hem 4 numara oynayabiliyor.3 numara da fazla bir alternatifimiz yok şu an böyle deneyimli bir oyuncuya ihtiyacımız var.4 numara da da Rancik ile dönüşümlü oynarlar,rotasyon olur.Bu sene güzel olacak insallah.
 
Cevap: #15 Sertaç ŞanlıCemal o hatayı yapmasaydı tartısmasız turkıyenın pota altı gelecegı bızdeydı(Semih ve Omer nba yolunu tuttu zaten) Shumpert turk olursada mukemele yakın bi kadromuz olacak ki bir yabancı oyuncu daha kasım, aralık gibi katılacak. Eger bir iki genc oyuncu daha koparabilseydik kısa çok farklı şeyler konusurduk, en azından Evren gitmeseydi bu sene final bence garantiydi.
 
Cevap: #15 Sertaç ŞanlıCemal o hatayı yapmasaydı tartısmasız turkıyenın pota altı gelecegı bızdeydı(Semih ve Omer nba yolunu tuttu zaten) Shumpert turk olursada mukemele yakın bi kadromuz olacak ki bir yabancı oyuncu daha kasım, aralık gibi katılacak. Eger bir iki genc oyuncu daha koparabilseydik kısa çok farklı şeyler konusurduk, en azından Evren gitmeseydi bu sene final bence garantiydi.Furkan ve Oğuz Savaş varken mi Cemal Türkiye´nin pota altı geleceği olacaktı ? Güldürme lütfen .:)
 
Cevap: #19 Sertaç ŞanlıDarüşşafaka'nın Genç Banvitliler'e 47-58 yenildiği maçta 6 sayı 11 ribaund 1 top çalma 2 blok ile oynamış.
 
Cevap: #19 Sertaç ŞanlıBugün iyi katkı verdi. Daha fazla süre alır umarım.

Çok büyük beklentilerimiz olmasa da Semih Erden hatta Ömer Aşık seviyesine gelebilecek potansiyeli var.
 
Cevap: #19 Sertaç ŞanlıBu şekilde kendisini geliştirmesi mümkün değil, Semih Erden falan diyoruz ama Semih onun yaşında Fenerbahçe'de 18-20 dakika süre alıyordu. Beko'da bu süreyi alabileceği bir takıma kiralanmalı önümüzdeki sezon.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt