15 Temmuz'un Çizgi Filmi: "Evlat" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15 Temmuz'un Çizgi Filmi: "Evlat"

C5qexc5VUAEFuoD.jpg

Ümraniye Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde yaşananları anlatan "Evlat" isimli bir çizgi film hazırlattı.

Ümraniye Belediyesi, darbe girişiminde şehit olanların hikayelerinii gelecek nesillere aktarmak için "Evlat" çizgi filmini hazırlatmaya başlamıştı.

Evlat isimli çizgi film o gece köprüde şehit düşen Muhsin’in oğlu Ömer’in gözünden 2023 Türkiye’sini ve dedesinin anlatımıyla o geceyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor ve çocuklara anlatmakta zorlanılan bu hain girişimi en anlaşılır dille çizgi sinemaya aktarıyor.

Çizgi filmin fragman tanıtım toplantısı, Ümraniye’de bulunan Crowne Plaza’da saat 10.30’da yapılacak.

İyiymiş ama konu tüm detaylarıyla ele alınmalı.Feto'nun bazıları için hocaefendi olduğu,ne istediler de vermedik dendiği zamanlarda işlenmeli.

Bilinçli bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Asıl amaç referandum da HAYIR verecek kesimi gaza getirip, sokağa dökmek veya eleştiri yapmalarını sağlamak. Bunu hala türban olayını da piyasaya sürüp yapmaya çalışıyorlar.

Ancak bu sefer Türkiye Cumhuriyeti'nin gerçekten korumak isteyen 10 milyonlarca bilinçli vatandaş HAYIR diyecek ve hiç bir oyuna gelmeyecek, sadece sandığa gidecek.

İkinci bir gezi parkı olmayacak bu ülkede, ayrımcılık da olmayacak. Sonu gelecek er ya da geç birilerinin.

Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür.

Kendi elleriyle yarattıkları düşmana karşı bir savaş verip bunu da insanlara kahramanlık hikayeleri olarak yansıtmaları gerçektende çok iyi bir siyaset işi.

Isin suyunu her anlamda cikarmak derim buna.

15 temmuzlu para cikar, sokak isimlerini 15 temmuz yap, köprü yap bilmem ne yap sürekli 15 temmuzu öne cikar.

Adamlar yeni yeni gezegenler buluyor biz hala gecmisle ugrasiyoruz.

Kandirilmayin diye film cikmasi lazim aslinda. Ne istediler de vermedik diye film cikmasi lazim aslinda.

Magduru oynayip oy kapma pesindeler her zaman oldugu gibi.

Sandik arefesinde garip garip olaylar oluyor oy orani artiyor ne hikmetse 15 senedir (!)

Beyaz toros, kaos dediler genel secim öncesinde. Secim günü trafoya kediler girdi. Ic savas tehdidi, karargah rahatsiz, basörtülü bacima saldirdilar.

Cekin pis ellerinizi artik bu ülkeden.. Yeter..

Bundan 5 veya 10 sene sonra ne olacağını kim tahmin edebilir ? Bir zamanlar tövbe haşa peygamber ilan ettikleri fetoya bugün herkes nefret kusuyor.
Yine bir zamanlar kuşlar fenerbahcenin tapusunu vermisti aziz yildivima sonsuz destek ve saygı gösteriyorlardı.Bugun ne oldu tum kuşlar küfürlerle kulağını çınlatıyor azizin
Tarih boyunca bunun birçok örneğini verebilirim, sadece bu isimler gündemde olduğu için bahsettim.
Sözün özüne gelecek olursak bugun halkın reis,evliya,büyük baskan ilan ettikleri insanlar gün gelir gerçek yüzünü gosterir.Iste o zaman bu filmler,kitaplar,masallar ne olacak kim bilir...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Isin suyunu her anlamda cikarmak derim buna.

15 temmuzlu para cikar, sokak isimlerini 15 temmuz yap, köprü yap bilmem ne yap sürekli 15 temmuzu öne cikar.

Adamlar yeni yeni gezegenler buluyor biz hala gecmisle ugrasiyoruz.

Kandirilmayin diye film cikmasi lazim aslinda. Ne istediler de vermedik diye film cikmasi lazim aslinda.

Magduru oynayip oy kapma pesindeler her zaman oldugu gibi.

Sandik arefesinde garip garip olaylar oluyor oy orani artiyor ne hikmetse 15 senedir (!)

Beyaz toros, kaos dediler genel secim öncesinde. Secim günü trafoya kediler girdi. Ic savas tehdidi, karargah rahatsiz, basörtülü bacima saldirdilar.

Cekin pis ellerinizi artik bu ülkeden.. Yeter..

geçen ümraniye çarşı burgera gittim orda çoçuk alanında 2 bebe kavga etti anaları sözlü tartışmaya tutuştu mevzu büyüdü bağırışmalar filan 5 dk rezalet devam etti tartışmada en çok dikkatimi çeken kısımı anlatıcam..

bayanlardan biri açık diğeri kapalıydı açık olan kavga esnasında kapalıya şunu dedi : birde kapalısın ettiğin laflara bak (övüyor aslında kapalıları burda)
kapalı bayanda aynen şunu söyledi : burası eski türkiye değil benim başörtüme laf edemezsin haddini bil..

la hevla vela kuvvete illa bilaül azim hele sana söylenen ne verdiğin cevab ne gülermisin ağlarmısın :asd: ulan daha karşındaki ne söylüyor bunu tartamıyorsun anlamıyorsun bile... herkes kavgaya odaklanmış bu ülkede herkes gergin mevzu çıksın diye yer arıyorlar insanlar delirmiş kafayı kırmış.

ülkemin piskolojisini anlatan bu anektodu vermek istedim açıkcası murhan kardeşim vasıtasıyla iyi forumlar herkese.

Üst Alt