ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1 - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1

Hem de bu takim daha uzun sure 10 kisi oynamis , 10 kisi kaldiktan sonra 2 golu de yemis (bu da onemli , 10 kisi kaldik 1 gol 2 gol , fenalardayiz hissi acisindan) , dahasi , gerci sonunda yetmeyecekti ama bjk ye 3 degil 2 gol de kafi gelebilirdi , 2-0 dan 2-2 ye getirmek de yetebilirdi (o dakika itibariyle)

Ama onemli bir fark da var , bjk deplasmandaydi , bu tip maclarda hakem , seyirci , atmosfer onemli , vodafone da 2-0 geriye dusselerdi bu kadar sacma kaleci hatalari , aboubakarin sorumsuzlugu olmazdi

mesela milli takim da ukraynaya 0-2 yenik durumdan 2-2 bitirdi , hakemin verdigi penaltinin pek verilecek pozisyon olmadigi netti , eksik de kalmamistik gerci bire bir ornek degil

ama o kiev sogugunda , 10 kisisin 2-0 ... oradan hakkaten imkansiza yakin ... kendi sahan - deplasman onemli fark bana kalirsa .. benfica maci da deplasmanda 3-0 olsa sizce 3-3 e gelir miydi , hic sanmiyorum
y
Yok kesinlikle haklısın deplasman avantajı konusunda. Hele senin de belirttiğin gibi buz gibi bi Kiev deplasmanında hiç kolay değil 2-0'dan galip gelmek (ki oraya gelmesi de sorun ya neyse). Ama benim yazım daha çok Beşiktaş'ın disiplinini koruyamayıp maçı bırakmasıyla alakalı. Plzen de "nasılsa maçı kazansak da bi işe yaramıyor" diye düşünüp maçı bırakabilirdi. Taraftar bi nebze etkili olsa da iş oyuncu ve hocalarda bitiyor. Beşiktaş akıllı oynayıp kontrataklarla gol kovalayabilirdi, en azından salakça oynamalarının (Aboubakar'ın kırmızısı ve Oğuzhan'ın kendi defansında çalıma girmesi gibi) bahanesi bu değil. 6-0 bitecek bi maç hiç değil. Şenol Güneş'in net olarak sınıfta kaldığı bi maç oldu kısaca.

bjk yede bir bursa koysa 2 3 hafta toparlanamaz bunlar 10 yılda şampiyon olurlar oda geçen sene oldular daha bir 10 yıl geçmesi lazım bu sene en iyi 3. bitirirler hakemler yardım etse dahi

Hayirli-Cumalar-Buyuk-Besiktas-Taraftari...-Cuma-Friday-Gunaydin-GoodMorning-BurasiBesiktasAlayinaGi.jpg

Dinamo kiev Beşiktaş 6-0 Geniş Mac Ozeti - YouTube

Sizin mantık su, Beşiktaş bizim rakip takım kesin kaybeder / inşallah kaybeder.

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı koklarsin.

Bu maçta Beşiktaş 3 puana çok yakın. Bugün de oranı 1.85 e inmiş bile. Neyseki inmeden yüklü girebildim.

5 maçta anca iki puan alan kiev size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.
Seni cevrimici yakaladim hocam.
Hayat nasil gidiyor.Dusuncelerini bizlerle paylasmak ister misin?
3746ffcf5dfa193351e1ec541269fb1b.jpg

Üst Alt