16/17 C:2 | Amed Sportif 1-1 Fenerbahçe | MS | 15 Aralık | a2 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 C:2 | Amed Sportif 1-1 Fenerbahçe | MS | 15 Aralık | a2

bu emre bol denen gerizekali yorumcu, karsi takimin yabanci bi takim oldugunu mu saniyor? az bisey objektif ol la.. bu ne yahu

1-2 sene öncesi ile fark net gerçekten. JÖH ve PÖH sağolsun.

Irkçılık filan ağlaklığını da geçin. Bir kişiden etnik bir ayrılık kelimesi çıktı mı şurada? Deniz Naki'yi adam yerine koyan kulübün .....
Maçı izlemiyorum, takımda kim oynuyor bilmiyorum, Deniz Naki'nin ne yaptığını da bilmiyorum veya hatırlamıyorum.

Ama bir kişinin yaptığını, bir takıma hatta bir şehre mal edip konuşmamak gerektiğini düşündüğüm için yazdım. Kişi terörist veya açıkça destekçisiyse niye dışarda, takım alenen terör destekçisiyse niye aktif durumda. Bölgeden her takıma aynı muamele yapılmaya başlandı. Özellikle 2 yıldır ZTK'da bunu görüyoruz dediğim gibi bir çok takımın oyuncusunu bilmediğim için gösterdiğiniz tepkiler de ne kadar haklılık payı var bilemem ama bazı sözler orada doğan veya yaşayan insanları rahatsız edebilir.

Maçı izlemiyorum, takımda kim oynuyor bilmiyorum, Deniz Naki'nin ne yaptığını da bilmiyorum veya hatırlamıyorum.

Ama bir kişinin yaptığını, bir takıma hatta bir şehre mal edip konuşmamak gerektiğini düşündüğüm için yazdım. Kişi terörist veya açıkça destekçisiyse niye dışarda, takım alenen terör destekçisiyse niye aktif durumda. Bölgeden her takıma aynı muamele yapılmaya başlandı. Özellikle 2 yıldır ZTK'da bunu görüyoruz dediğim gibi bir çok takımın oyuncusunu bilmediğim için gösterdiğiniz tepkiler de ne kadar haklılık payı var bilemem ama bazı sözler orada doğan veya yaşayan insanları rahatsız edebilir.
Birsey yok ki, konu alakasiz 1 sekilde Diyarbakira kin besliyorsunuz geldi,kimin yendigi umrumdada degil gerci 0 oynadim boyle bitse guzel olur.

Üst Alt