16/17 ÇF M:1 | Kayserispor 0-3 Fenerbahçe | MS | 2 Mart | ATV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:1 | Kayserispor 0-3 Fenerbahçe | MS | 2 Mart | ATV

Dünkü Gladbach icin konustugumuzdan anladigim kadariyla, biz ligde 4.olamayip 5.olursak kupayi Fener(eger önümüzde bitirlerse) veya Besiktas'in kazanmasini beklememiz gerekecek degil mi @Sarper Yıldırım

Futbol Arena‏@futbolarena
Kayserispor taraftarları Fenerbahçe taraftarlarının olduğu bölüme doğru gitmek isteyince çevik kuvvet joplarla müdahale etti.

Twitter

Dünkü Gladbach icin konustugumuzdan anladigim kadariyla, biz ligde 4.olamayip 5.olursak kupayi Fener(eger önümüzde bitirlerse) veya Besiktas'in kazanmasini beklememiz gerekecek degil mi @Sarper Yıldırım

Beşiktaş kupadan elendi ki?Başakşehir demek isteyecektin sanırım. :D

Aynen,kupayı Başakşehir veya Fener alırsa 5. olursak Avrupa Ligi biletini alıyoruz.Hatta şöyle bir şey daha var.Başakşehir hem 2. olup hem kupayı alırsa biz de 3. olursak öneleme oynamadan direk gruplardan başlıyoruz.ŞL önelemesi falan hayal kurmaya gerek yok bu takım orada playofflara bile kalamaz,bizim için en iyi senaryo Başakşehir'in 2. olup kupayı alması bizim de 3. olmamız.Öneleme falan kasmadan direk gruplardan başlayalım.

Beşiktaş kupadan elendi ki?Başakşehir demek isteyecektin sanırım. :D

Aynen,kupayı Başakşehir veya Fener alırsa 5. olursak Avrupa Ligi biletini alıyoruz.Hatta şöyle bir şey daha var.Başakşehir hem 2. olup hem kupayı alırsa biz de 3. olursak öneleme oynamadan direk gruplardan başlıyoruz.ŞL önelemesi falan hayal kurmaya gerek yok bu takım orada playofflara bile kalamaz,bizim için en iyi senaryo Başakşehir'in 2. olup kupayı alması bizim de 3. olmamız.Öneleme falan kasmadan direk gruplardan başlayalım.

Dogru ya unuttum ben onu, bizim milyonluk essekler kafa mafa birakmadi adamda.

Dogru ya unuttum ben onu, bizim milyonluk essekler kafa mafa birakmadi adamda.

2015-2016 sezonu için ne dediysem birebir aynısı 2017-2018 için de birebir geçerli;

Avrupa Ligi'ne gittiysek orada gruplardan çıkalım yeter.Ligde hiçbir beklentim yok.Kupayı da alabiliyorsak alalım iyidir.Bundan fazlası olmaz gelecek yıl.Bu tarz sezonları defalarca yaşadığımız için bana o kadar da tuhaf gelmiyor artık.

C57SlbtWgAEQ47d.jpg

C57PGAoWMAEBeUZ.jpg

Üst Alt