16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1 - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1

ne var ki bunda? Ama bunun hangi kabileden oldugunu biliyoruz, gercekleri kabullenemeyip alinganlik yapmasi normal.

Ertem gibi hazımsızları geçersek ben de doğru bulmuyorum bu paylaşımı.Fener'in Benfica'ya elendiği sene gibi olsa misal,yap anlarım hakkındır o sene ŞL'de Real'i eliyorduk az kalsın,ligde de şampiyon olmuştuk ama bugüne bakalım bir de.2 senedir adamlar şampiyon oluyor,2 senedir bizi evimizde yenip gidiyorlar.Hele bu sene nal topladık her yerde.Naptık da dalga geçmeye çalışıyoruz adamlarla?Her fırsatta geçmişe dönülmez.Ben taraftarım ben Bjk'nin elenmesine sevinebilirim ama resmi hesap bunu paylaşıp kulübü küçük düşüremez.Asıl büyüklük,küçükleri umursamamaktır.Kudursunlar bırakalım.

Ertem gibi hazımsızları geçersek ben de doğru bulmuyorum bu paylaşımı.Fener'in Benfica'ya elendiği sene gibi olsa misal,yap anlarım hakkındır o sene ŞL'de Real'i eliyorduk az kalsın,ligde de şampiyon olmuştuk ama bugüne bakalım bir de.2 senedir adamlar şampiyon oluyor,2 senedir bizi evimizde yenip gidiyorlar.Hele bu sene nal topladık her yerde.Naptık da dalga geçmeye çalışıyoruz adamlarla?Her fırsatta geçmişe dönülmez.Ben taraftarım ben Bjk'nin elenmesine sevinebilirim ama resmi hesap bunu paylaşıp kulübü küçük düşüremez.Asıl büyüklük,küçükleri umursamamaktır.Kudursunlar bırakalım.
Icerik olarak tüm yazdiklarina hak veriyorum amaaaaa, bu külübün taraftarini hadi onu gectim, taraftar siddet olmadikca küfür olmadikca herseyi yapabilir ama baskanini bilmesem, hatta istedikleri kadar efendi desinler Teknik Direktörlerini bilmesem, resmi hesabin yaptigina kizabilirdim.

Vallaha bi zahmet kusura bakmasinlar baskanlari cikip gecen sene bu kupanin ulkeye gelmesi bu ulkenin ayibi diyip kazanilmis kupayi yok sayara her olayda boyle hatirlatilir. 1 aydir yok lyonu eleyip tarih yazacagiz muhabbeti yapanlara az bile.
Uefa kupasi tarihi 17sene once yazildi s.ligini kazandiklarinda tarihi yazarlar o zamana kadar gercekleri yuzelerine vurma vaktidir

Icerik olarak tüm yazdiklarina hak veriyorum amaaaaa, bu külübün taraftarini hadi onu gectim, taraftar siddet olmadikca küfür olmadikca herseyi yapabilir ama baskanini bilmesem, hatta istedikleri kadar efendi desinler Teknik Direktörlerini bilmesem, resmi hesabin yaptigina kizabilirdim.

Bjk efendi değil elbette ama bu bizim kulübün onları ciddiye aldığını,onların seviyesine düştüğümüzü gösterir ki,yukarda yazdığım gibi onlarla dalga geçmeye çalışırken bir kendimize bakmalıyız.Mayıs'ta sevinen onlar olacak neticede.Dursun geçmişteki başarıları taraftarın gazını almak için pazarlıyor.Youtube'a bile nostalji maçları yüklemişlerdi birsürü.Güzel çalışmalar da,hepsi taraftarın gazını alıp yönetime karşı susturmak için.Bu yönetimden çöp gelse istemiyoruz,defolup gitmeli hepsi.

Bunların başkanı çıksın Turkiye ye avrupa kupasinin gelmemesi buyuk ayip diye aciklama yapip benim aldığım avrupa kupalarına yok saysin. Efendi dediğin taraftar benim kurucu Ali Samiyen e küfür etsin, şampiyonlar ligi maclarimda rakip takımın(juve,realmadrid,shalke vs.)bayrağını atkisini açsın Her zaman fenerbahçenin ve galatasarayın gölgesinde kalıp son 2 sene şampiyon olduktan sonra kendini Türkiyenin tek büyük kulübü ilan edip diger takımlara saygisizlik yapsin sonrada türk takımı deyip destek istesin. Işte o zaman hasiktirin lan derim. Tebrikler Lyon.

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Bjk efendi değil elbette ama bu bizim kulübün onları ciddiye aldığını,onların seviyesine düştüğümüzü gösterir ki,yukarda yazdığım gibi onlarla dalga geçmeye çalışırken bir kendimize bakmalıyız.Mayıs'ta sevinen onlar olacak neticede.Dursun geçmişteki başarıları taraftarın gazını almak için pazarlıyor.Youtube'a bile nostalji maçları yüklemişlerdi birsürü.Güzel çalışmalar da,hepsi taraftarın gazını alıp yönetime karşı susturmak için.Bu yönetimden çöp gelse istemiyoruz,defolup gitmeli hepsi.
bizim yönetimin les olmasi ile besiktasin serefsiz bir kulüb oldugunu ayirt etmek lazim. Evet bugün basarililar ama besiktas hep böyle dönem dönem. Dedigim gibi yazdiklarina icerik olarak katiliyorum, ne kadar dogru bulmasamda yapilana kizamiyorum.

bizim yönetimin les olmasi ile besiktasin serefsiz bir kulüb oldugunu ayirt etmek lazim. Evet bugün basarililar ama besiktas hep böyle dönem dönem. Dedigim gibi yazdiklarina icerik olarak katiliyorum, ne kadar dogru bulmasamda yapilana kizamiyorum.

Taraftar olarak seni anlıyorum ben de sevindim dün Bjk'nin elenmesine ancak resmi hesap bunu yapamaz dediğim bu.

Ben şunu anlamıyorum

"Ülkemiz için tek yürek"

Bu milli maç filan bizim haberimiz mi yok ?

Bir Türk takımı Beşiktaş ile bir Fransız takımı olan Lyon'un maçı
İkiside kulüplerinin daha fazla büyümesi için yarı finale çıkmak istiyolar. Yani tabiri caizse "en büyük" olmak için çabalıyolar.

Bu takım benim ezeli rakibim değil mi? Güçlenmesini neden ister bi insan

Psg, marsilya filan avrupa'da birbirlerini desteklemek zorunda mı ? Bizim bu dejenere olmuş hastalığımız neden ?

Ülke puanı için toplayacağı kadar topladı çeyrek finalden ötesini tabiki istemem.

Bırakın bu sulu edebiyatları
Galatasaray'ı da Galatasaraylıdan başka avrupa'da kimse desteklemesin ki zaten hepsi palavra içten içe insanlar 4 yediğimiz zaman kahkaha attı.

Schalke bayrakları
Real Madrid bayrakları salladıkları günler aklımda.

Boşuna duygu kasmayın, avrupa kupalarında ezeli rakip desteklenmez.

TapaTalK

Ben şunu anlamıyorum

"Ülkemiz için tek yürek"

Bu milli maç filan bizim haberimiz mi yok ?

Bir Türk takımı Beşiktaş ile bir Fransız takımı olan Lyon'un maçı
İkiside kulüplerinin daha fazla büyümesi için yarı finale çıkmak istiyolar. Yani tabiri caizse "en büyük" olmak için çabalıyolar.

Bu takım benim ezeli rakibim değil mi? Güçlenmesini neden ister bi insan

Psg, marsilya filan avrupa'da birbirlerini desteklemek zorunda mı ? Bizim bu dejenere olmuş hastalığımız neden ?

Ülke puanı için toplayacağı kadar topladı çeyrek finalden ötesini tabiki istemem.

Bırakın bu sulu edebiyatları
Galatasaray'ı da Galatasaraylıdan başka avrupa'da kimse desteklemesin ki zaten hepsi palavra içten içe insanlar 4 yediğimiz zaman kahkaha attı.

Schalke bayrakları
Real Madrid bayrakları salladıkları günler aklımda.

Boşuna duygu kasmayın, avrupa kupalarında ezeli rakip desteklenmez.

TapaTalK

Dün niye Bjk'yi destekledin o zaman? :asd:

Nerede adı geçiyordu bizimle....ManU ve Real istiyordu Real almıştı Robben ile birlikte...Adam gibi bir yönetim ile zırt pırt TD değiştirmeyen bir takımda olsa döktürür Sneijder....düşünsene son 2 sezonda toplam 6. Teknik direktörü....Messi Ronaldoda olsa dökülür....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk
Madridde oynarken daha doğrusu oynayamıyorken nese çokda önemli değil açıp haberleri bulabilirsiniz

Üst Alt