16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1 - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1

Ben şunu anlamıyorum

"Ülkemiz için tek yürek"

Bu milli maç filan bizim haberimiz mi yok ?

Bir Türk takımı Beşiktaş ile bir Fransız takımı olan Lyon'un maçı
İkiside kulüplerinin daha fazla büyümesi için yarı finale çıkmak istiyolar. Yani tabiri caizse "en büyük" olmak için çabalıyolar.

Bu takım benim ezeli rakibim değil mi? Güçlenmesini neden ister bi insan

Psg, marsilya filan avrupa'da birbirlerini desteklemek zorunda mı ? Bizim bu dejenere olmuş hastalığımız neden ?

Ülke puanı için toplayacağı kadar topladı çeyrek finalden ötesini tabiki istemem.

Bırakın bu sulu edebiyatları
Galatasaray'ı da Galatasaraylıdan başka avrupa'da kimse desteklemesin ki zaten hepsi palavra içten içe insanlar 4 yediğimiz zaman kahkaha attı.

Schalke bayrakları
Real Madrid bayrakları salladıkları günler aklımda.

Boşuna duygu kasmayın, avrupa kupalarında ezeli rakip desteklenmez.

TapaTalK
ulke puani icin iyi olurdu yari final oynamalari

Yalniz cok ilginc bir durum var. Bu Ertem ne derse tersi cikiyor. Besiktas final oynar falan diyordu en son yine hüsran.

Transfer konularina girmiyorum bile. Götünden element uyduruyor her transfer dönemi. En güzeli seydi, Olcay kesinlikle Trabzona gitmeyecek dedi direkt kendisinden bilgi aldim dedi, ertesi sabah Trabzon'a imza atti :asd:

İşte bu yüzden Galatasaray haricinde herhangi bir Türk takımı Avrupa'da başarı sağlayamıyor

Adamlar altı üstü Avrupa'nın en büyük 5. ligindeki belki en iyi 5. takıma AL çeyrek finalinde elendi

Ama bak şimdi tinercilere sanki UCL finalinde Real'i ellerinden kaçırmışlar gibi hava basıyorlar ...

Hoş karşılamak lazım adamların bundan önceki tek avrupa başarısı Demba Ba'nın orta sahadan Arsenal'e çektiği şut idi şimdi OL'a elenmiştik bir seferinde diyebilecekler ...

Talisca'yı çok beğendim bu maçta. İlk maçta asist yapmasına rağmen çok kötüydü, nerdeyse her pozisyonda top kaybetmişti. Ama bu maçta Beşiktaş'a geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı.

Yeteneklerini ve skorerliğini düşününce Beşiktaş'ta kalmaması iyi olur. Sıkıntı yaratıyor rakiplerde böyle adamların olması. (Biz de bulalım diyeceksiniz ama olmuyor öyle :D )

Üst Alt