16/17 F Grubu 2. Maç | Borussia Dortmund 2-2 Real Madrid | M.S | 27 Eylül | TRT 1 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 F Grubu 2. Maç | Borussia Dortmund 2-2 Real Madrid | M.S | 27 Eylül | TRT 1

Guardiola, Ancelotti, Cruyff, Koeman, Conte, Fabio Capello, Trappattoni, Luis Enrique ilk aklıma gelenler, sürüyle var.

Dünyada büyük futbolcuların sıradan futbolculara oranı 1 milyonda 1'se büyük futbolcudan gelen büyük td'lerin oranının da sıradan futbolcudan olma td'lere oranıyla aynı olması normal. Oran bu çünkü.

Türk basınının yine halka Türkiye'ye gelen TD'leri kötülemek için attığı, nasılsa fact check yapılmayan yalanlardan biri, aynı Mehmet Demirkol ve avanesinin yıllar önce "Arsene Wenger'in ünlü bir lafı vardır, bir takımda 3'ten fazla Brezilya'lı olmamalıdır" yalanı gibi, veya bir dönem uydurdukları ama bugünlerde tekrarlamadıkları "Mourinho futbol oynamadan TD oldu, basın toplantısında jokey olmak için at olmak gerekmiyor şeklinde açıkladı" yalanı gibi, nasılsa Ingiltere'de kimsenin ve Arsene Wenger'in haberi yok Türkiye'de kimsenin birşey bildiği yok, salla babam salla. Mehmet Demirkol bu lafı ingiltere'de etse ciddi davalık olur, çünkü birini ırkçılıkla itham ediyorsun herşeyden önce.

Real'e gelince, ne hale gelmiş denen takım daha yeni CL'yi aldı, CL kazandıktan sonra takımların düşüşe geçmesi normal, o yüzden 2 yıl üstüste kazananı olmadı daha bu kupanın.

Sicsaydim agzima daha az got olurdum

Sent from my iPhone using Tapatalk

arkadaşlar mehmet ozturk hususunda biraz daha dikkatli olun üst düzey avrupa futbolu bilgisiyle her an sizi yokedebilir.

Pulusic de süper topcu olacak. Aralarinda en gencleri ve futbol akli en yüksek seviyede olani, genc yeteneklerin arasinda

Güzel maç izledik. Reali kötü oynadığı yok. Taktik anlayışları bu resmen. Zidane galiba çok atl Madrid maçlarını izlemiş.
Dortmund heyecanlı coşkulu oynasada orta saha ve savunma arasındaki mesafe canımızı yakıyordu dün. Karşılarında sanki Darmstadt varmış gibi allah ne verdiyse saldırı moduyla gidilmez ama şansımıza schürle son anda capkadan tavşan çıkartmayı becere bildi.

Bu kadar hızlı oyuncu değiştirilen maç görmedim
Adamlar o kadar hızlı oyuncu değiştiriyor ki kameralar bile yakalayamıyor
yada biz alışmışız tören şeklinde en az 5 dk süren oyuncu değişikliği seramonisine

dembele-pulusic-mor dortmund müthiş bir jenerasyonla geliyor..Özellikle dembele çok büyük topçu olacak belli ediyor bunu..Ama hepsinden öte Castro gerçeği var..Takımın beyni resmen lig maçlarında da hep aynı istikrar herifin yanında modirc falan sönük kalıyor..
Reali herkes gibi ben de beğenmedim sırf dortmundun heyecan verici oyunu yüzünden maç bu kadar sardı..Umarım lşigde bayern hegomonyasına son verirler

Sicsaydim agzima daha az got olurdum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Estagfurullah, alakası yok da medyada her duyduğunuza inanmayın ya çok sıkıyorlar, sırf orda bi argumanda işlerine geliyor diye yalan söylüyor adamlar. Bu arada Simeone'yi unutmuşum Simeone de önemli oyuncuydu İtalya'da. Gerçi şu an nasıl futbol oynatıyorsa aynen öyle oyuncuydu ama önemli oyuncuydu.

Üst Alt