16/17 Final | Konyaspor (4) 0-0 (1) Başakşehir | MS | 31 Mayıs | ŞAMPİYON KONYA! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Final | Konyaspor (4) 0-0 (1) Başakşehir | MS | 31 Mayıs | ŞAMPİYON KONYA!

Bütün penaltıları solaklar attı galiba:) bu arada volkan hakaten penaltılar da skandal.. 18-17 lik maçta staddaydım hayrettin den kötü kaleci var mı derdim hep hakaten penaltılar da volkan kadar rezalet kaleci yok..

c6ddfd4bd8b175bf0bd0fde9937a485b.png

rakiplerimizi taniyalim

Milli Maç arası var Haziran'da bu hafta maçlardan sonra.

1 hafta öyle geçiyor.

1 hafta tatil yapıp açacaklar sezonu. :D

Konya gruplarda,fb 2 eleme oynayacak,biz 3 eleme oynyacagiz.

Eger biz ve fb gruplara kalmayi basarabilirse Bjk gule oynaya sampiyon olur yine

Gençler ben Konya'nın kazanmasını istedim kupayı. Biliyordum Konya kazandığı zaman 3 eleme oynayacağımız. Ama Başakşehir'in kazanması durumunda da değişen pek birşey olmayacaktı. O zaman da 2 eleme oynayacaktık. Başakşehir kazansaydı kupayı bizim değil Fenerbahçe'nin kazancı daha büyük olacaktı. Şimdi onlar da 2 eleme oynayacaklar. Tabi bunları ligi 4. bitireceğimiz varsayımı üzerinden yapıyorum. Ayrıca Ağustos celbinde askere gideceğim. Bari gitmeden birkaç Avrupa kupası maçı izleyeyim çok mu şey istiyorum :DD

1 sezon boyunca tatil yaptılar zaten ne tatili? Yıllık ödediğimiz maaş 65 m takım ilk 4 e zor giriyor 5 hafta daha olsa bırakın antalyayı akhisar bile geçerdi bizi ..

Kesinlikle hem haketmedikleri tatilin kisalmasi acisindan , hem de fb nin de en az 2 on eleme oynamasi acisindan iyi sonuc oldu

Devlet takiminin kupasiz kapamasi da iyidir ,tek antalyaya uzuluyorum , akil almaz cikisinin odulu avrupa hakki olmaliydi

bu siralama ile antalyanin avrupaya gitme sansi %1 lere dustu

Üst Alt