16/17 H:11 | Başakşehir 2-1 Rizespor | M.S | 21 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:11 | Başakşehir 2-1 Rizespor | M.S | 21 Kasım

a6752stsllogo.png

130343.png
v.png
caykur-rize.png

16/17 Spor Toto Süper Lig 11.Hafta
Başakşehir - Rizespor
Fatih Terim Stadyumu
21 Kasım
19.00

Muhtemelen basaksehirin puan kaybini istedigimiz son mac olacak cunku 15-20 gun sonra basaksehiri desteklemeye baslayacagiz

Ligi bu sene Başakşehir alsın. Bizim açımızdan en hayırlı sonuç bu olur gibi görünüyor. Bizim takımdan hayır yok bari bunlar olsun lakin bunları şampiyon yapacaklarını sanmıyorum. Düşüşe geçmeseler bile zorla düşürtürler burası Türkiye :red: Gerçi bunların devlet desteği var lakin yine de sanmıyorum.

Bizde ise müthiş transferlerimiz seektaarrsoon ile serdar formamızı ilk ne zaman terletecekler acaba? Heyecan içinde bekliyoruz lakin bir gelişme yok. 33. hafta teşrif edecekler sanırım. Gerçekten de muhteşem bir transfer dönemi geçirmişiz şimdi daha iyi idrak ediyorum.

Basaksehiri yiyemezler, su an halka sempatik gelen bir takim , ustelik devlet destegi de var , zamaninda Bursayi yiyebildiler mi ? Ts aptallik etmese 9 puan fark yapmisti , ust uste 6 puani kendi sahasinda verdi anadolu takimlarina

O yuzden basaksehir dirayetli giderse sonunu getirebilir

Üst Alt