16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya sen ne iş ya ? okul ygs lys hazırlık derken birde şu sergen lafınlamı uğraşıcam arkadaş,yönetime söylüyoruz birşeyler yapmıyor senin yaptığın şey yanlış.

EDİT : Bana delil getir kesin dille kanıtla kanıtlayamıyorsan;kanıtlayamadığın birşey için insanları birşey ile suçlama suçlarsan cezasını çekersin,ama sana ceza verecek yönetimde yok galiba.
Arda Sadi cevap verirmisin ?

Merhaba

Alex yok diye sevinirken gene dörtlük olduğumuz bir derbi var 2008 yılıydı galiba

Bu da ona benzedi. Oh lens yok oh topal yok derken gene handikaplı skorla döndük.

Ben bu kadar korkmuyorum fenerbahceden. Bizim sahaya koyacagimiz karakter macin kaderini belirleyecek

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flood ve kafa açma işinden uzak duralım BERHOLD.

kant-6jpg-728x728.jpg

neden iyi giderken herhangi bi fb maglubiyetini hortlattiniz, madem öyle bide 6:0in konusunu tekrar acsaydiniz, HAYRET BISEY

Hiçkimse çıkıp beraberlik yeter demesin.Beraberlikte Fener'le aramız hem korunur hem diğerleriyle puan farkı bir kademe daha açılmış olur.Başak haftaya da kazanırsa 8 olacak misal onlarla olan fark.Galibiyet şart.Kimse berabere yeter meter demesin.En büyük sorunumuz bu.İçerde 2 maç üst üste kaybettik.Tek ama tek telafisi,buradan alınacak galibiyet.Galatasaray'dan asla umudumu kesmem ama galibiyet ancak bizi tekrardan havaya sokar.İçerde üst üste 2 maç kaybediyorsan 17 senedir yapamadığını yapıp o ezikleri yeneceksin orada.
Polyannacılığına patladım Sarpım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt