16/17 H:19 | Galatasaray 6-0 Akhisar Belediyespor | MS | 28 Ocak - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:19 | Galatasaray 6-0 Akhisar Belediyespor | MS | 28 Ocak

3 maçta 9 puan akhisar kayseri rize fenerin bursa deplasmanı var bjknin konya ve karabük maçlarında puan kaybedeceklerini düşünüyorum, rize maçında liderliği alırız ama tabi başakşehir de büyük bir rakip onlarında hem bursa hem kasımpaşa maçları var.. en avantajlı biziz, bjk yi de türk telekomda yenersek çok büyük hava girer bu seneyi de götürürüz gibi geliyor.

Bencede televizyonda cok kisi bahsetmedi ama iyi oynamamizin sebebi de orta sahada Selcuk, Josue ve Sneijder üclüsünün müthis top yapmalariydi.

Simdi bi düsünmek lazim. Hep orta sahada ayagina hakim, teknik, top yapan ama ayni zamanda dinamik, kosan bir orta saha oyuncusu istedik.

Josue´nin top hakimiyeti bile fark yaratti bu anlamda. Tam istedigimiz oyuncuyu da alabilseydik cuk otururdu.

Maca gelince, müthis oynadik. Diyecek baska birsey yok.

doğru 1 tespit gbi

maçı izlemediğim için bişey diyemiyorum

ama ortasahada çok rahat top çeviren adamlar olduğu sürece pozisyona girmek imkansız değil bizim için

illa defansif ortasaha kullanmak zorunda değili

zaten anadolu takımları defans arkasına uzun top atarak 3 veya max. 4 kişiyle hücum yapıyorlar

haftaya da bu ortasaha 3lüsünün denenmesi taraftarıyım

3 maçta 9 puan akhisar kayseri rize fenerin bursa deplasmanı var bjknin konya ve karabük maçlarında puan kaybedeceklerini düşünüyorum, rize maçında liderliği alırız ama tabi başakşehir de büyük bir rakip onlarında hem bursa hem kasımpaşa maçları var.. en avantajlı biziz, bjk yi de türk telekomda yenersek çok büyük hava girer bu seneyi de götürürüz gibi geliyor.
Gene gaza gelmişiz hemen.akhisar çöp bir takım olmuş 6-0 ölçü değil.
Karabükun yedekleri yenemeyen takımın çok şanslı olması gerek.rakipler takılsa bile bizim de puan kaybedeceğimiz asikar

sent by note 7 #fireinthehole

Üst Alt