16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat

mantıklı beynini kullanan bir yönetim takımın en büyük eksikliğinin forvet ve stoper olduğunu görür ve devre arasında iyi bir stoper ve forvet transferi yapar biz ne yaptık hiç !! gerçi beynini kullanan bir yönetim ligin başında bu sorunları çoktan hallederdi !! nerede müzmin sakat psikolojik sorunlu tipler var onları bulup zengin ediyoruz futbolcuları koruma ve kollama derneği olarak isim değişikliği yapalım !!

Sneijder yoksa takım yok şampiyonluk ya da kupa geliyosa sneijder sayesinde bu kadar net ... Sahada ölüsü olsun yenerdik .. Sneijder fb de bejekede oynasa lige ambargo koyarlardı o kadar net...Sahada kafası çalışan oyuncu kenarda td olmayınca sneijdersiz maç izlenemeyecek belli

evde bi sürü yeni küfür ezberlendi ve yine yeni yeniden evde maç izleme yasağı geldi

bana çektirdiğiniz ızdırabın acısı götünüz de çıban olsun şerefsizler

ilk sayfadaki 4 atarız 5 atarız gibi mesajları okuyunca anlamıştım zaten böyle olacağını.

riiekerenk bey demeye devam etsin herkes, hatta bi tepsi baklava yapıp antremana götürsün. İhtiyacı var aslanların

su sneijder yonetiyor safsatasini da cozmek lazim artik , sneijder yonetiyorsa o zaman kotu yonetiyor , ne transferi dogru yapmis ne degisiklikler yerli yerinde ..

eger yoksa boyle bir sey ,o zaman da donk, riekerink, de jong olaylarini da duzeltemez . bu ne sacma bir basin tandansli tartismadir

yediğimiz iki golde aynı. tıpatıp aynı hemde. oyuncuların ve kalecimizin hareketleri bile aynı. bu sezon yediğimiz en az 10 gol tıpatıp böyledir heralde.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de ters gitti mi gider ya , tamam super hataliyiz, gorunen koy kilavuz hepsine tamam ..

Fakat vuran da oyle yerlere topu vuruyor ki , yani antrenmanda yaninda adam yokken 2 kornerde 2 tane boyle net vurus denk gelmez , onca kalabalik icinde sergio ramos vuruslari yapti adamlar

veya tuzla macinda atilan sandel top filan . sen kotu olunca sans da kotu denk geliyor

basaksehir macindaki goller ,ozellikle ikinci gol , tamam bos biraktin adami , e oldu ne yapalim , dandik bir sut vuruyor ayaktan sekip sandel ..

sans yaninda olunca da , stancu nun genclerbirliginde iken istanbulda kacirdigi gol gibi seni sampiyon yapiyor , ya da demba ba nin direkten donen topu gibi.

yediğimiz iki golde aynı. tıpatıp aynı hemde. oyuncuların ve kalecimizin hareketleri bile aynı. bu sezon yediğimiz en az 10 gol tıpatıp böyledir heralde.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ujfalusi' nin defansa reislik ettiği sezon hariç hep aynı pozisyonları veriyoruz; topun kaleye girmediği maçlarda bu sorunu görmezden gelen Terim dahil TD lere ve bütün yönetimlere selam olsun!...

Daha önce verdiğim Sivok örneğini yine hatırlatayım; o zamanın BJK ında hava toplarında tek etkili adamları Sivok; herif her korner, frikik ve yan topta göstere göstere kafayı çaktı, güya kendisini savunmaya çalışan stoperler rahatsız bile edemediler, o gün kısmetinde yokmuş ki sayamadığım kafa vuruşlarında top hep direğin bir karış-bir metre yanından-üstünden gitti, maç 1-1 bitmişti yanlış hatırlamıyorsam ve ne gariptir ki medyada bu acizliği dile getirene bile rastlamadım!...

Tabi bu acz sadece stoperlere mal edilemez ancak hemen her maç, Melo gibi bir hava topu canavarı varken dahi her hava topunu yüreğimiz ağzımızda izlediysek payın büyüğü onların yetersizliğine aitti elbette, burada romantik arkadaşlar kendilerini savunadursun!...

O günlerden beri değişen bir şey yok. Koca Dünya futbolunda diğer özellikleri de vasatın altında olmayan, hava topu teşebbüs ve hakimiyeti üst düzey bir stoper bulmak herhalde sadece bize bu kadar zordur?...Hani Tudor gelsin isteniyor ya?, yedek kulübesi için dahi kalsalar, bunların halini düşünemiyorum!:asd22:...

Hay Riekerinkiniz batsin.
Tamam Riekerink vasat bir teknik direktör anladin.
Ama dünkü macta bile motive olamayan futbolcu toplulugumuz var. Bunu göremiyormusunuz? Kenarda kimse olmasa bile bu maci sirf motivasyonla almaliydik. Nasil bir ruhsuzluk, vurdumduymazliktir bu. Muslera haric kimsenin yüzünde üzüntü, sinirlenme fln gibi seylerde göremedim.

Önce Yönetim, sonra Riekerinkle birlikte 7-8 futbolcuyla derhal yollar ayrilmali.

Tamamen zehir olmuslar kulübe bizim paragöz yerli tayfasi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ben yeteneksiz de olsa carole , hatta tolga , de jong gibilerden cok rahatsiz degilim ,bu adamlar bir sekilde alinmis , eren , ahmet filan da oyle ... herkesi gonderemezsin

ama semih ,selcuk ,sabri, balta gibilerde artik birak takima abilik yapmayi tursulasmis bir hal var ... ayni hatalari birak baskasi yapsin , bu adamlarin yuzu de eskidi , hangi rakibimizde bu kadar senedir bifiil oynayan adam var

belki kadroda tutan olmustur selcuk sahin vb gibi ... volkan demirel var , ondan da seyircinin sitki siyrildi , azo kontenjanindan duruyor, yakinda o da gider

sabri 2004 ,balta 2007 , selcuk 2011 , semih hatirladigim 2011 ... 7 senenin uzerinde , 10 ve 13 senelik adamlar .. kizamiyorum da ,hirs kalmaz elbet .. yas ilerler elbet

adamlara para verirsen , GS sohreti sunarsan kalirlar , sozlesmesi bitenle vedalas gitsin

Murat Deniz@22Sagittarius

@bombarasi tanıştırıyim oğlum kerem dün geceki 11 puanlık maçın farkında olarak maçı izledi motive ve 9 yaşında daha ve ben kahroldum!!

C4j8rpDWAAAoCTT.jpg

Yedigimiz gollerde stoperler esas kabahatli ,fakat dikkatle analiz edince beklerin de kanat oyuncularina cok rahat orta yaptirdiklari da goruluyor

Sabri ile baltanin eforlari yetersiz ama linnes ve carole de bu soruna cozum olamadi , bir diger detay da rakiplerin attigi bu ortalari biz atamiyoruz , ne latolevici nin ortasi bizde var ne de deniz turuc un kornerleri

hakkaten baya etkili ortalar atmislar , visca filan da oyle

hem bunlara baski yapamamisiz ,hem de biz hucumda iken benzer ortalar atamiyoruz

hala icim aciyor, demin PSG'nin verdigi mucadele'yi gordum agliyasim geldi arkadas, siz hic mi utanmadiniz? Geceleri uyuyamiyorum ya, sinirden cildiracam.

Üst Alt