16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat

bu takimin savunma hatini degistirmeyen yönetim utansin.
gecen sene rezilleri oynayan savunma hatti yine sahada.
ondan sonra gel ugras.
tamam serdari alidlar iyi stoper sansiz bir sakatlik gecirdi.
ama bir serdar ile zaten bitmiyor is, yinede yabanci uzun bir stoper almalari gerekiyordu.
sonra beklerde sabriye kaldiysek zaten sampiyon olamasin.
su linnes bir kac mac oynasa sag bek olarak alisabilirdi ama ila sabri bey oynayacak.
kurtulamadik su hakan sabrilerden.
en büyük ekstigimiz bu zaten.
saglam 2 stoper almak cokmu zordu !

kargalar burdan bırakmaz artık. ha dediğin olsa dahil diyelim yarın bi mucize oldu akhisar bjkyi yendi veyahut berabere kaldı biz güven vermiyoruz bu takımla winner karakterimizi konusturamayız.
Usuyoruz melo dedim ya.

Sampiyon olmak istiyorsak(bunu dedikçe bir gulme geliyor) cok kosup 1-0a yatacagiz. Hamza style.

Gozumde sampiyonluk yok bir cekirdek, karakter oturtsun hoca yeter ikincilik buyuk basaridir kovalamamiz gereken sey o .

Asil sorun genel kurulda mali ve idari yonden bakalim nasil ibraedecek orayi merak ediyorum asil, imzalari attin hadi defol dursun dememiz gerekir.

Yalnız bu maçta da golümüzü vermediler
Her hafta 1 golümüzü yiyorlar alışkanlık oldu bu

Hakkımızı savunacak yönetim yok ama işte sorun bu
Bu yönetimin derhal defolup gitmesi lazım

hangi pozisyon bu ? ozetleri izledim tekrar ,hangi pozisyonda golumuz verilmedi ? eger yasin mi ne atti ikinci yari ,o ise rodri ofsaytta

ilk yarida hatali bir ofsayt kaldirildi bize ama o da golluk bir akina donusmedi ,orta sahada uzun bir toptu

ben hatirlamiyorum macta ya da ozetlerde yoktu kacirdim , hangi pozisyon bu

hangi pozisyon bu ? ozetleri izledim tekrar ,hangi pozisyonda golumuz verilmedi ? eger yasin mi ne atti ikinci yari ,o ise rodri ofsaytta

ilk yarida hatali bir ofsayt kaldirildi bize ama o da golluk bir akina donusmedi ,orta sahada uzun bir toptu

ben hatirlamiyorum macta ya da ozetlerde yoktu kacirdim , hangi pozisyon bu
17c3ce5b130a45ac59b8421861c943d2.jpg

Beyler hem kendinizle hem birbirinizle hem de futbolun altın kuralları ile çelişiyorsunuz. Futboldan herkes anlamak zorunda değildir elbette konuşabilmek için ama tutarlı olmakta fayda var. Mesela hem takım kötü diyorsunuz hem Sabri, Selçuk ile başlayan hoca diyorsunuz.
Ortasaha oyuncularımızın listesi: Tolga, De Jong, Selçuk, Josue, Sneijder, Birhan Vatansever(sayılmaz ama saydım) bu adamlardan en iyi ikiliyi bulun. Bu adamlardan oluşan iyi bir ikili yok. Bu adamlar leş oyuncular. Hoca gelir gelmez bu adamların yerine kiminle çıkacak sahaya ?
Sağbek: Sabri, Cavanda, Linnes en iyisi hangisi, bana göre Linnes ki bugün zorunluluktan solbek başladı, peki kalanlardan Cavanda mı Sabri mi? Tartışmasız Sabri.
Forvet: Yok.
Bu kadroyu bu adam ne hale getirebilir ki zaten? Kadronun oluru bu beyler, Tudor ne yapsın ?

Beyler hem kendinizle hem birbirinizle hem de futbolun altın kuralları ile çelişiyorsunuz. Futboldan herkes anlamak zorunda değildir elbette konuşabilmek için ama tutarlı olmakta fayda var. Mesela hem takım kötü diyorsunuz hem Sabri, Selçuk ile başlayan hoca diyorsunuz.
Ortasaha oyuncularımızın listesi: Tolga, De Jong, Selçuk, Josue, Sneijder, Birhan Vatansever(sayılmaz ama saydım) bu adamlardan en iyi ikiliyi bulun. Bu adamlardan oluşan iyi bir ikili yok. Bu adamlar leş oyuncular. Hoca gelir gelmez bu adamların yerine kiminle çıkacak sahaya ?
Sağbek: Sabri, Cavanda, Linnes en iyisi hangisi, bana göre Linnes ki bugün zorunluluktan solbek başladı, peki kalanlardan Cavanda mı Sabri mi? Tartışmasız Sabri.
Bu kadroyu bu adam ne hale getirebilir ki zaten? Kadronun oluru bu beyler, Tudor ne yapsın ?

Bu kadar basit. Alışmış kudurmuştan beterdir, FT'den sonra alıştırıldık td istifa demeye.

Riekerink'i asarken iyiydi.

Bu pozisyonda hakemi suclayamam , cunku ofsaytta olmayan adama atildigi net olmasina ragmen rodri de topa kosuyor , burada orta hakem devreye girebilir ama 100 pozisyonun 1 inde hakem yapar bunu , cunku bayrak kalktigi anda hangi adama kalktigini bilemez hakem

futboldaki en kil pozisyonlardan biridir bu ofsayt olan ve olmayan iki adamin topa birlikte hareketlenmesi .. dikkat edersen rodri de topa capraz kosuyor ama ofsaytta olmayan adam daha erken davranip topu aliyor

sikintili bir pozisyon yine bize denk gelmis

Her ne kadar berabere kalsakta ben hocamizi begendik gormek istedigim bazi seyleri gordum 5 10 mac sonra veya kendi haptigi transferlerle cok iyi isler yapabiliriz

ulan bu ne?

cenk
eray
sabri
cavanda
semih
hakan
serdar
ahmet
tolga
de jong
selcuk
josue
yasin
eren

ve aklima gelmeyen bir suru daha gereksiz.

:hang:

Su ofsayt pozisyonuna kafam takildi , uzerine sayfalarca hikaye yazilir bu pozisyonun . Cok ilginc gelismis . Biri ofsaytta oteki olmayan iki adamin arasina atilan bir top var , iki oyuncu da hareketleniyor ama ofsaytta olmayan once ulasiyor , ve pozisyon da ofsayt olanin goluyle bitiyor (ama artik o yeni bir pozisyonun sonucu oldugu icin ofsaytta olanin gol atmasi sorun degil)

Burada yardimci hakemsen , buna bayrak kaldirmak zorundasin , denebilir ki bekle topa hangi oyuncu sahip oluyorsa ona gore kaldir ya da kaldirma , dogrudur ama oyuncunun o topa hareketlenmesi de bayragi kaldirtir cunku savunmada yerlesen adamlari da karistirir ofsayttaki oyuncunun topa hamlesi

cok ust duzey orta hakemlerin bazen binde bir bu tip pozisyonlari bayraga ragmen oynattigi olur , ama onda da ofsaytta olmayan oyuncunun BARIZ sekilde ofsayt olmadigina kendisinin kanaat getirmesi gerekir

Burada ofsayt olmayan adam da 15 cm ile ofsayttan kurtulmus , orta hakem yana uymak zorunda

Bu pozisyonun bize denk gelmesi ve golun gitmesi cok uzucu ,cok nadir olusabilecek bir tip pozisyon bu

Not : Bu arada rodri ye kaldirdigi varsayimi ile yaziyorum bunlari , belki de ofsayt olmayan oyuncuya kaldirdi 15 cm yi degerlendiremeyip .. hakemin idam sehpasina konacagi tarz bir pozisyon degil bu

faul pozisyonunu da defalarca izledim , tolga arkadan adamin sag ayagina basiyor , orada da faul dogru

halis baya hatasiz yonetti denebilir

Son düzenleme:
Bazı embesiller ilk maçtan hocanın takıma sihirli müdahale etmesini bekliyo herhalde.

Çok net olan şu ;

Takımda direnç artmış
Defans ilk maçına göre daha iyi

Yok riekerink kalsa iyiymiş yok bilmemne
Ulan dursun'dan bizde nefret ediyoruz ama getirdiği hocayı 20 milyon Galatasaray taraftarı istedi. Oyuncu gurubu belli seviyeleri belli. Ne istiyonuz lan siz kulübü kapatalım gidelim mi. B.ktan bi başkan var karşısında rakip yok mecbur bununla devam edicez sövün edinde hocayı rahat bırakın adam takımla bi 5-10 maça çıksın sonra asın.

Üst Alt