16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat

Dk 1: ``1,2,3 Cimbombom cimbombom laylaylaylaylaylaylaylaylay haaaaa cimbombom``

Dk 25: `` Sabrimiz tasiyor adam gibi oynayin``

Dk: 38: Top ayagina her geldiginde Sabri, Selcuk ,Semih isliklanir.

Dk 60: `` Yonetim istifa , Yonetim istifa``

Dk 77 Top Muslera ve Sneijder e her geldiginde alkislanir, diger oyuncular yuhalanir.

Dk 85: `` En buyuk taraftar futbolcular sahtekar``

Bu maci futbol oynayarak kazanamayiz o kesin. Cirkeflik yapmaliyiz fener gibi. Yoksa bence hic sansimiz yok. Eger acik oynarsak 30.000 degil 130.000 taraftar gitse , mac karanlikta oynansa biz yine kazanamayiz

Bizim sampiyon oldugumuz sezonlarin bazilarinda kadikoye boyle puan farklari ile onde giderdik , hep bir klise vardi "fb icin son sans, kazanmaktan baska caresi yok.." gibi

fb genelde o maclari kazanirdi ama tabiri caizse hic servis kirip sampiyon oldugunu gormedim . su anda bu yorumlar da ona benziyor , 4 e de dusse bir sey degismez

besiktas aman aman bir top oynamiyor ama kotuler icinde iyi , fener yarin kazanirsa ve bjk bizi yenemezse fb beklenmedik sekilde yeniden potaya girebilir, ve bjk ile de maclari var

Bizim sampiyon oldugumuz sezonlarin bazilarinda kadikoye boyle puan farklari ile onde giderdik , hep bir klise vardi "fb icin son sans, kazanmaktan baska caresi yok.." gibi

fb genelde o maclari kazanirdi ama tabiri caizse hic servis kirip sampiyon oldugunu gormedim . su anda bu yorumlar da ona benziyor , 4 e de dusse bir sey degismez

besiktas aman aman bir top oynamiyor ama kotuler icinde iyi , fener yarin kazanirsa ve bjk bizi yenemezse fb beklenmedik sekilde yeniden potaya girebilir, ve bjk ile de maclari var

Aynen öyle.Bu maçı da 1-0 alırız ama hiçbir halta yaramaz,öyle istatistiklere derbi galibiyeti olarak geçer.

Jimnastikcilerin şampiyonluğu garantileyecegi maç.

Tudor beyde fark yememek için 10 stoperle sahaya çıkar artık.

Bize, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Ben de aynı fikirdeyim.Fenerbahçe bence yarın hakemle falan bir şekilde kazanır

Ondan sonra biim maça kadar

Gaziantep d
osmanlı e
alanya d
akhisar e

maçları var.

Beşiktaş ise

gaatasaray d
rize e
kayseri e
antalya d

Beşiktaşın g.saray ve antalya deplasmanları puan kaybı gözüküyor,fenerin fikstürü özellikle deplasmanları yumuşak deplasmanlar.Burada 4'te 4 yaparlarsa bir sürpriz olabilir.

Dk 1: ``1,2,3 Cimbombom cimbombom laylaylaylaylaylaylaylaylay haaaaa cimbombom``

Dk 25: `` Sabrimiz tasiyor adam gibi oynayin``

Dk: 38: Top ayagina her geldiginde Sabri, Selcuk ,Semih isliklanir.

Dk 60: `` Yonetim istifa , Yonetim istifa``

Dk 77 Top Muslera ve Sneijder e her geldiginde alkislanir, diger oyuncular yuhalanir.

Dk 85: `` En buyuk taraftar futbolcular sahtekar``

resmen maci izlemis gibi oldum :dispirited:

Üst Alt