16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat

Bu takim Besiktas tan gol yemeyecek ha?? Hangi hayal aleminde yasiyorsun Sarper. Biz ne zaman bir macta gol yememisiz ki Besiktastan yemeyecegiz?

Her maçın havası farklı olur.Sen de en ufak + yoruma katlanamıyorsun arkadaş,bunu alırız da şampiyon oluruz dedik sanki.Geçen sene 6. olan halimize bile zar zor gol attılar,basbayağı yemeye de biliriz hiç belli olmaz.Bu mantık doğru değil.

Alsak da almasak da önemsiz maç..

Her maçın havası farklı olur.Sen de en ufak + yoruma katlanamıyorsun arkadaş,bunu alırız da şampiyon oluruz dedik sanki.Geçen sene 6. olan halimize bile zar zor gol attılar,basbayağı yemeye de biliriz hiç belli olmaz.Bu mantık doğru değil.

Alsak da almasak da önemsiz maç..

Futbolun butun gercekleri bana bu macta gol yiyecegimizi soyluyor. Sadece merak ettim futbolun hangi gercegine dayanarak gol yemeyecegimizi dusunuyorsun diye

ikinci yari oynadimiz muthis kadronun akacagini dusunuyorum:

Muslera
Sabri Chedjou Ahmet Semih
Jong Selcuk
Yasin Tolga Rodrigues
Podolski

Derbi maçlarda futbolun gerçekleri konuşmaz genelde
maçın favorisi bu yüzden bjk değil maç ortada ev sahibi oldugumuzdan biraz daha yakınız galibiyete bence.
Havası farklıdır bu maçların ve her ne olursa olsun ev sahibi avantajlıdır..

Bizim sampiyon oldugumuz sezonlarin bazilarinda kadikoye boyle puan farklari ile onde giderdik , hep bir klise vardi "fb icin son sans, kazanmaktan baska caresi yok.." gibi

fb genelde o maclari kazanirdi ama tabiri caizse hic servis kirip sampiyon oldugunu gormedim . su anda bu yorumlar da ona benziyor , 4 e de dusse bir sey degismez

besiktas aman aman bir top oynamiyor ama kotuler icinde iyi , fener yarin kazanirsa ve bjk bizi yenemezse fb beklenmedik sekilde yeniden potaya girebilir, ve bjk ile de maclari var

Kongre uyelerimiz bayraklari alsinlar ciksinlar disariya istedikleri oldu ve iyice yaristan koptuk. Onlari Tebrik ederiyor ayakta alkisliyorum. Cok iyi is cikardilar. :hat:

FB'yi potaya sokmak için BJK'yi 2-3 hafta düşüreceklerdir o haftalarda yükselişe geçersek ve BJK'yi yenersek şansımız yüksek olur.

Bizim taraftar basariya cok aliskin oldugu icin takim umit vermiyorsa isterse real madrid ile oynasin maca gitmez. Ben max 35.000 kisi gider diyorum. Baya bosluk olur.

Üst Alt