16/17 H:22 | Gaziantepspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 26 Şubat - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:22 | Gaziantepspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 26 Şubat

Bu cagdisi kalmis yontemlere bursalilar, fenerliler ,zamaninda bjk liler basvurabilir ama GS elit bir kluptur ,bu islere tevessul etmez ,etmemesi gerekir

Paris S Germainde , Arsenalde de kazik cakmis adamlar, basarisiz donemler var, hem de kendi seviyelerine gore buyuk basarisizliklar , butcelerine gore kabul edilemez sonuclar , ama hic orly hava limaninda , stansed havalimaninda boyle kufurbazlarin toplandigini gormedim

hedefin ingilizler gibi toplu halde oynayip turk olmayan takimlari yenmek seklindeyse , yonetimin seyircin de buna uygun olacak

Niye bu kadar korkuyorsun? Dursun gidince işsiz mi kalacaksın?

Galatasaray tarihi Dursun-Adnan, sen ve senin gibi adamları unutmayacak emin ol.

Twitterdan hashtag kasmayla yönetim falan gitmez. Havaalanı, tesis fiziksel müdahaleye girmeden tepkini koyarsın. Galatasaray Yönetimleri taraftarının tepkisini görmediğinden bu kadar saçmalıyor zaten.
Bizim yönetim o işi çoktan çözdü uA bunun için satın alındı zaten

Geniş çaplı bir protesto olmaz anca uA el atarsa ama işte o da satılmış bir grup olduğunu herkese gösterdi

Bizdeki tepkiler sanaldan öteye gitmez bence uA sağolsun şerefsizler

Üst Alt