16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart

Dursun arenadaki fener macindan sonra kongre karari alacak. Yazin bir kenara

almaz daha dogrusu alamaz kimse anlamıyor,bu adam bir misyon icin getirildi oraya aynen tüpcü gibi cok acık olmasada devlet tarafındna bariz kollanıyor

yoksa düsünün bizim kongre kadar muhalif olan kongre süt dökmüs kediye dönermi

bu sezonu 14.bitirelim yine gitmez dursun devlet nazarında adamın daha görevi bitmedi o yüzden enbasından beri diyorum dursunun galatasaray umrunda bile degil

konsantrasyon olarak dibe vurmuştur takım fenerin antepte yaptıgı puan kaybına benzer bir kayıp olur bence

berabere biteceğini düşünüyorum maçın

tam tudorun çapına uygun rakip,hatta bir seviye yukarısı
antalya kazanır maçı
bu takımda tepeden tırnağa herşey değişmeden hiçbir şey olmaz

Bu mac tepedeki 4 lude tutunup tutunamama maci . Eger antalyayi yenersek 8 puan kapanmaz , trabzon da arkada , avrupayi guvence altina alir acaba 2 incilik olabilir mi yarisina gireriz

nasil bjk maci liderlige ulasma umuduydu , antalya da su an direk rakibimiz , 5 puan ondeyiz , nasil bjk 7 puan onde deplasmana geldi yendi isi bitirdi , en azindan avrupasiz sezon olmamasi acisindan antalyayi yenip devre disi birakmamiz gerekiyor

yonetimler bu sekilde gitmiyor , demiroren hukumet sayesinde tff ye gecmese gitmezdi , aziz 20 senedir gitmiyor , dursun da gitmez

bu yuzden biz bir avrupasiz sezon daha yasamamak icin lanet olsun diyip destekleyecegiz
gidiyor sen hiç merak etme bu dallamaları bi sezon daha çekecek ne taraftarın ne de camianın sabrı kaldı. bizim camiayı kuşlarla karıştırma adnan polatı hatırla

canaydini hatirla

polatin gitmesi inan kirac in degistirilmek istenen tuzuk sebebiyle orgutledigi uyeler sayesinde oldu , futbol subesi , yonetim catlaklari da sebepti elbet , ama skorlarla baskan degisse 6 sene canaydin kalabilir miydi

Sabri ched semih linnes
Tolga josue
Garry wesley bruma
Eren

Şu kadroyu çıkarmazsa tudor fln da hikaye olur

tapa
a
l
k

Bu maçı da kaybedersek Antalya ile aramızdaki fark 2'ye Trabzon'la 5'e iniyor.(Karabük'ü yendiğini varsayarsak)Fb'de bu hafta kazanırsa 1 puan önümüze geçiyor..

Üst Alt