16/17 H:25 | Fenerbahçe 2-3 Atiker Konyaspor | MS | 17 Mart - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:25 | Fenerbahçe 2-3 Atiker Konyaspor | MS | 17 Mart

Bu skor burada yarattigi heyecandan daha da onemli . Sampiyon olamazsak baska derece onemli degil gorusunu birakip olabildigince ikincilige asilmamiz gerekiyor

nasil gecen sene cok da onemli olmayan bir kupa finali tek macla sezonu kurtardiysa ,bu sezon da bir CL on elemesi bileti acilari hafifletir

basaksehir karabuk e takilsa harika olur

Bu skor burada yarattigi heyecandan daha da onemli . Sampiyon olamazsak baska derece onemli degil gorusunu birakip olabildigince ikincilige asilmamiz gerekiyor

nasil gecen sene cok da onemli olmayan bir kupa finali tek macla sezonu kurtardiysa ,bu sezon da bir CL on elemesi bileti acilari hafifletir

basaksehir karabuk e takilsa harika olur

hemende bjksini şampiyon yapmış

neyin peşindesin ulan sen

başakla 6 puanlık farkı kapatmamız olası ama bjk ile 8 puanlık farkı kapatmamız olası değil ha

allahın kargası seni

fernandao haince faul yapmaya calisirken kolu 2ye mi bolunmus nolmus herife. gecmis olsun da yaptigi faulde pisti Hani

4Pr7GG.jpg

:asd22:

hemende bjksini şampiyon yapmış

neyin peşindesin ulan sen

başakla 6 puanlık farkı kapatmamız olası ama bjk ile 8 puanlık farkı kapatmamız olası değil ha

allahın kargası seni
Ya arkadaş hemen herkese saldırmayalım,yazdığında mantıksız birşey yok aslında ,tabi ki Galatasaray'im her zaman sonuna kadar mücadele edecek ama daldaki elma icin agaca cikarken, yerdekinden de olmamak adına,tırmanışta arkayı kollamak sart.

Ama benim gorusum bessekler kesin puan kaybedecek,sorun şu ki biz ne yapacagiz kestiremiyorum bir türlü kac haftadir kalpten gidecek sekilde mac izliyorum

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw beyler sampiyon olmazsak bile en azindan ikinci olalim CL katilalim diyorsunuzda, bizim takim ön elemeyi gececekmi sanki? yeni sezon 24 puanimiz silenecek uefa siralamasinda, allah bilir seri basi bile olmiyacagiz bunun yüzünden

10 hafta kalmis adamlar senden 8 puan onde ve sen 10/10 yapsan adamlar 1 degil 2 degil 3 degil , 4 kere berabere bile kalsa halen ligi onunde bitiriyorlar

Ayrica aranda 6 puanin oldugu bir takim daha var. Takimin sampiyonluguna bu kadar laf edecek kadar inaniyorsaniz buyrun paranizi 8 e katlayin bilyonerde oynayip ,ucuz populistlik yerine daha akillica olur

Koyun 1.000 lira 10 sene kale arkasi kombinesi bedavaya gelsin

Trabzon, basaksehir, fb gibi fiksturun var , 10 da 10 yapacaksin besiktas ise min 9 ,basaksehir min 7 puan kaybedecek sen full bile cikarsan

Bu buradakilere mantikli geliyorsa hedef sinan degil iddaa bulteni olmali

Peki basaksehir neden hedeflenebilir ? Bjk yi yenseydik su an umutlanir miydik ,elbette .. Basaksehirle puan farki 6 seklinde bile devam etse aramizdaki maci kazanmak surpriz olmaz ve fark tek maglubiyete iner

Simdi kalkmis tablo buyken basaksehire yetismek ve fb den kurtulmak midir gercekci hedef yoksa bjk yi ve basaksehiri beraberce yakalayip geceriz asariz keseriz diye populistlik etmek midir ?

ben korkuyordum bunlarda toparlayacaklar diye ama nefesleri bitmiş.

neyse biz işimize bakalım,en azından trabzon u uzaklaştıralım

Üst Alt