16/17 H:25 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | MS | 18 Mart - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:25 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | MS | 18 Mart

Şimdi hafta içi çıkar Tudor efendi

Çok çalışıyoruz bu maçta gerçek Galatasaray'ı göreceksiniz filan diye konuşur

Sonra rezil bir taktik ve rezil bir kadro ile bizi yine sıkıntılara sokar

İyi td elindeki malzemeden en iyisini yapan td'dir NET

Ya Adam gibi 3-X-X Sistem WingBack (Bek) alınacak yahut 4-X-X dörtlü sisteme geçiş yapıp, Ofansif Kanatlar alınacak / oynatilacak.

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

Ya Arif 4'lü 3'lü mesele değil. Stopersiz oynasa ne olacak. Adam korkuyor rakipten. Özellikle 4 büyüklerden birisi ile oynayınca takımın hücum planı yok. Çünkü belli ki hep durdurmayı çalışmış. Bu takım Galatasaray gol atması lazım diye hiç düşünmemiş. Yani diziliş önemli değil derken haklı Tudor ama kendisinin korkak olduğunu söylemeyi unutmuş. Adam bildiğin korkuyor Trabzon'dan filan.

çirkefleşe çirkefleşe çaktılar emeği geçen herkesin allah belasını versin çok ağır küfürleri evde ediyorum zaten bir de ihraç yemeyeyim allah sabır versin arkadaşlar ben çıkıyorum

Fenerin her maç 3-4 salladığı bu adi şerefsizleri yenememek daha büyük șerefsizliktir.Alayınızın canı cehenneme...Dursun senin abv defol git artık.Karısını,kızını,gelmișini,geçmişini,soyunu,sopunu seveyim senin...:mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
6 sampiyonluk , Uefa kupasi ve Super Kupanin mimari. Kadikoy'de sampiyonlugu ve Cl'de Ceyrek finaller ve neler neler ama siz hala bir sezonun hesabini soruyorsunuz...

Birakin futbolu falan size fazla cidden. Her sezon basarili olsa zaten Real falan alirdi adami

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim başarılarında kesinlikle lafım yok ama o zamanki elindeki kadrolara bakarsan başarının gelmesi süpriz değil. İyi futbol ve başarı iyi oyuncularla gelir iyi kadron yoksa hiçbirşey yapamassın canaydın dönemindeki gibi. Sen diyosunki terim gelecek ve şu oyuncu grubuyla başarılı olacak.:) futbolun kime fazla olup olmadığı anlaşılıyo bu sözden

dursunun baskanligina sicayim

Tudorun hocaligina sicayim

Sozde futbolcularin futbolculuguna sicayim (muslera haric)

Ultraslanin taraftarligina sicayim

Geçen hafta ki maçı sabote eden tolga ve kaç maçtır sayamıyorum Cavanda ile başlarsan geriye yaslanıp hücum düşünmezsen kısaca kazanmaya inanmazsan sonuç çok normal

C6833 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu aldığı nefesi bile eleştirdiğimiz Cavanda bu yıldız denen angut heriflerden daha iyi oynadı, kendi mevkisi olmamasına rağmen.

Üst Alt