16/17 H:26 | Akhisar Bld. 2-1 Başakşehir | MS | 1 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:26 | Akhisar Bld. 2-1 Başakşehir | MS | 1 Nisan

Ben burada forum en umutluyken "hayal kurmayin bosuna bjk ile ilgili" demis adamim, polyannaligi da hic ama hic sevmem

ama basaksehire bakiyorum ,maclarina kadrolarina ,bize ve fb ye bakiyorum , basaksehirin 4 uncu bitirmesi dahi beni hic sasirtmaz

basaksehir bizle ve bjk ile oynayacak , biz iceride fb ile oynayacagiz , fb nin iceride de olsa ts maci var

buyuk olasilikla bu siralamadan Ikinci cikariz

besiktasin sampiyonlugu kutlar basarilarinin devamini dilerim. ikincilik hayali kuranlarda bunu unutsa iyi olur, heveslenmeyin. 3 mac kazanamaz bizim reziller.
204a1185de124296ad3937ce82131703.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başahşehir zaten şampiyon filan olamazdı
Ama bizim milyonluk eşşeklerin 2. bile olabileceğini zannetmiyorum
Adana-Başah-Fener-Bursa maçlarını kayıpsız geçmek lazım ki adım kadar eminim beceremezler

Üstelik Sneijder Muslera Poldi filan bu aralar formsuz Bruma sakat yani hayatta olmaz

Simdi bjk kendinden emin (ki o bile duzgun bir rakibi olsa diken ustunde olurdu , bu fb ye yenilmis , karabuk e yenilmis , kayseriden son dk da kurtarmis kendi sahasinda ,antalyaya puan vermis durumdayken)

fb bence bizden kotu durumda , 2007 den bugune biri supheli 2 sampiyonlukla idare ediyorlar ,harcanan para muthis ve bu sezonun ikinci yarisinda ve ozellikle kendi sahasindaki durumu meydanda

basaksehirli olsam , "tamam fena takim degiliz ama 3 rakibimiz de firma ,ne kadar kotu olsalar da bizden fazla sanslari var" derdim

GS olarak biz de EN AZ bu 2 takim kadar 2 incilik adayiyiz ama bizden birazcik iyi olan bjk zaten 10 puan fark atmis durumda

bu analizde hatali olan ne ? yani basaksehirle fener cok iyi de bir biz mi kotuyuz

Haftaya da bizimkiler ölümcül vurusu yapar diye ümit etmek istiyorum ama edemiyorum, malum bizim milyonluk essekler bu sezon kritik maclarin hic birini alamadi.

Eger biz haftaya bunlari yenersek bunlar tepetaklak gider.

Vallahi önümüzdeki 2 maç çok önemli gerçekten bir anda UCL kapıları açılır bizim için

Ama gerçekten bu yıl hiçbir önemli maçı kazanamadıkki bunu kazanalım ....

Adanaspor un 20 puani var . Sonuncu takimin maci eksik , onun 1 puan uzerinde , yani bir bakima gizli sonuncu

Bu takimla oynarken ne sneijder i ne brumasi ?

Alanya veya kasimpasayla oynarsak endiselenirim ama adana ne ? ustelik iceride oynuyoruz ...

basaksehir macina 4 puan geride cikiyoruz diyebiliriz simdiden . acaba ust uste basaksehir ve feneri yenebilir miyiz , mesele bu

p.tesi Adana yı haftaya da Başakşehir i yensek bile 1 puan fark var hala ve sonrasında febe maçı.
2. lik için iddia oynayacaksınız İspanya da Barcelona için oynayın,bizden cacık olmaz

Galatasaray seneye Avrupa'da olamayacak ki göreceksiniz..
Men yiyecek gene..
O yüzden boşverin bunları bu sene 5.olsak ne 2.olsak ne yazar..

Başımız da o kadar zekasız bir yönetim var ki, devre arası 1 stoper 1 santrafor alsaydık BJK'yı yenerdik fark 3 puandı, Kayseri-Karabük-Trabzon üçlüsünden de her türlü puan çıkarırdık ve lider olmamız içten bile değildi.

Ama yönetim siyasetin emrinde ve Yıldo borcunu alması için BJK'nın şampiyon yapılması lazım, oyun büyük yani.

Galatasaray seneye Avrupa'da olamayacak ki göreceksiniz..
Men yiyecek gene..
O yüzden boşverin bunları bu sene 5.olsak ne 2.olsak ne yazar..

Valla reis bende öyle düşünüyorum geçen sene ceza verdikleri borç bu borcumuzun yarısı kadardı

Adamlar 1+1 denetim verdi ama bizim yönetim hemen ohğ cezamızı çektik modundalar

Böyle saçma sapan harcamalar yapmaya devam ederlerse ya UEFA'dan men yeriz yada klüp batar zaten ...

Valla reis bende öyle düşünüyorum geçen sene ceza verdikleri borç bu borcumuzun yarısı kadardı

Adamlar 1+1 denetim verdi ama bizim yönetim hemen ohğ cezamızı çektik modundalar

Böyle saçma sapan harcamalar yapmaya devam ederlerse ya UEFA'dan men yeriz yada klüp batar zaten ...

borca ceza vermiyor senelik gelir gider farkına veriyor.

orada da futbol şubesinin hesabına bakıyor,kulübün genel hesaplarına değil

Üst Alt