16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

İlk yarıyı izleyip kapattım. Tahammül edemedim. Yaklaşık 7 yıldır ilk kez bir Galatasaray maçını ortasında kapattım. Helal sana Dursun...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

58963b9018c773181428cbce.jpg

Bu adamda nasil bir degisiklik var diye soruyordum hep, demekki Göksel Gümüsdag burnunu yaptirmis.

Ceza sahasına 0 kere girmişiz top ile, adamlar 25 kere girmişler.
Ortasahamız yokmuş yani kısacası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Josue güzellemeleri yapanlar nerdeler

Asil Selcuk ve Josue orta sahasi diye neredeyse burda bazilarimizi dövecek kadar cemkirenleri sormak lazim? Millete Playstation taraftari futbol cahili demek kolay. Ben burda Musleraya bile cöp diyeni gördüm, dün adam sirf ilk yarinin 5-0 bitmemesini sagladi.

Asil Selcuk ve Josue orta sahasi diye neredeyse burda bazilarimizi dövecek kadar cemkirenleri sormak lazim? Millete Playstation taraftari futbol cahili demek kolay. Ben burda Musleraya bile cöp diyeni gördüm, dün adam sirf ilk yarinin 5-0 bitmemesini sagladi.

Hahahah hass

Ulan bir maci izlemedim,cok da üzülmüştüm izleyemeyeceğim diye otele geldim skoru görünce özet bile izlemedim açtım digiturku iptal ettim onu da mayis 3 te yapacaklarmis zorla fener maci izlettirecekler bana umarim eziyet olmaz lanet olsun özbek kardeşlere

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt