16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan

Yalnız şu var. Kuş dediğin adam 12 yıllık arkadaşım. Her hafta beraber maç izliyoruz yıllardır. Burada en fanatik adamım diyenden daha fanatik olması da muhtemel.

O mesajda da haklılık payı var. Güç dengesi Beşiktaş'tan yana görünen bir sezon oynanıyor ama Fenerbahçe 1 sene sonra Ali Koç ve TFF'ye Rıdvan hamlesi yapacak. Asıl tehlike her zaman onlar.

Şu an medya da yabancı sınırı, Terim'in milli takım geleceği vs üzerinden açık bir operasyon var. Beşiktaş'ın gücü iyi organize olan bir Fenerbahçe'ye de Galatasaray'a da yetmez. Onu söylemeye çalışıyor kendisi de.

Sen taniyorsan yanlis alarm olmus pardon ozaman

Sen taniyorsan yanlis alarm olmus pardon ozaman

Sorun benim tanımam veya tanımamam değil aslında Ahmet.

Sen içinde değil sadece ama bu forumların genelinde hemen farklı bir görüş olduğu zaman etiketleme olayı oluyor. Özellikle az uğrayan üyeler dikkat çekici bir şey yazdığı zaman direkt olarak bu yaftayı yiyor genelde.

Beşiktaş liderliği de şampiyonluğu da hak ediyor. Kimse Beşiktaş'ı kolladılar diye maval okumasın. Bu ülkede birileri tarafından bilinçli olarak kollanan tek takım Fenerbahçe'dir. Tüpçü, Fener'in sözünden çıkamıyor. Bakın şimdiden kolları sıvadı yabancıya sınır getirelim diye. Ne hikmetse sadece Fenerbahçe zora girdiğinde,ceza filan aldığında yabancıya sınır getirilirken Fenerbahçe rahatladığı zaman serbest bırakılıyor. Tüpçü eğer bu yabancı sınırlandırması işinde muvaffak olurse en büyük darbeyi Beşiktaş yiyecek tahmin edeceğiniz üzere. Bizim taraftarın özellikle bu sene Beşiktaş'ı hedef belleyip 'futbolun kirli yüzü' Fenerbahçe'ye ılımlı görünmesini de anlayamıyorum gerçekten.

tiner kokluyorum

Özete baktim simdi. Babel harbi harbi baya önemli bir kis transferi oldu bunlarin adina. Bir kac mac daha kurtarmisti .

Yalnız şu var. Kuş dediğin adam 12 yıllık arkadaşım. Her hafta beraber maç izliyoruz yıllardır. Burada en fanatik adamım diyenden daha fanatik olması da muhtemel.

O mesajda da haklılık payı var. Güç dengesi Beşiktaş'tan yana görünen bir sezon oynanıyor ama Fenerbahçe 1 sene sonra Ali Koç ve TFF'ye Rıdvan hamlesi yapacak. Asıl tehlike her zaman onlar.

Şu an medya da yabancı sınırı, Terim'in milli takım geleceği vs üzerinden açık bir operasyon var. Beşiktaş'ın gücü iyi organize olan bir Fenerbahçe'ye de Galatasaray'a da yetmez. Onu söylemeye çalışıyor kendisi de.

Yonetimden gizli kus yakaladim beyler kafes getirin. Bende diyom bu herif boyle yapmazdi niye besiktasi surekli dilliyor

Saka bir yana gelecek icin soylediklerine katilirim ama aziz gibi bir padisah dururken ali koca yeidrmezler

Beşiktaş liderliği de şampiyonluğu da hak ediyor. Kimse Beşiktaş'ı kolladılar diye maval okumasın. Bu ülkede birileri tarafından bilinçli olarak kollanan tek takım Fenerbahçe'dir. Tüpçü, Fener'in sözünden çıkamıyor. Bakın şimdiden kolları sıvadı yabancıya sınır getirelim diye. Ne hikmetse sadece Fenerbahçe zora girdiğinde,ceza filan aldığında yabancıya sınır getirilirken Fenerbahçe rahatladığı zaman serbest bırakılıyor. Tüpçü eğer bu yabancı sınırlandırması işinde muvaffak olurse en büyük darbeyi Beşiktaş yiyecek tahmin edeceğiniz üzere. Bizim taraftarın özellikle bu sene Beşiktaş'ı hedef belleyip 'futbolun kirli yüzü' Fenerbahçe'ye ılımlı görünmesini de anlayamıyorum gerçekten.
Fikrine saygı duyuyorum ve kuş olmadığını düşünüyorum ayrıyeten . bjk ında bir çok konuda destek götdüğünü düşünüyor millet.

Bir takimin o sezonun genelinde en iyi futbolu oynamasi ile puantajda bulundugu yere gelene dek aldigi hakem destegi iki ayri konu

besiktas ozellikle ligin ilk yarisinda onemli olcude penalti kararlarinda ve kendilerine cikmayan kirmizilarda sansliydi

ve genelde de kirmizi cikmayan maclar dengede giden maclardi arti o oyuncular oynamamalari gereken ileriki maclari kurtardilar

gecen sene hakemlerle sampiyon olmadiklarina yuzde yuz katilirim (belki olimpiyattaki iki derbide lehlerine kararlar agirliktaydi ,onlari disarida birakirsak)

bu sezonun ikinci yarisinda ati alan uskudari gectikten sonra cok ahim sahim lehlerine bir sey olmadigi gibi belki karabukte ofsayt gol , ts macinda verilmeyen penalti gibi bazi aleyhte kararlar da oldu ama o esnada fb ve bize de bir cok macta ligden kopartacak hatalar yapildi

isin kotusu fb nin de ligden koparilmasi basarildiktan sonra karabuk , osmanli gibi maclarsa fb de destek gormeye basladi bizim basimiza bela olsun diye

bizim de lehimize kararlar ciktigi maclar elbette oldu , uzamamasi gereken surede gol attik , 0-2 ye gelecek temiz eto golu yanlis iptal edildi ,kasimpasa macinda aleyhimize verilebilecek penalti pozisyonlari vardi vs vs ama aleyhimizdekilerle tartiya kondugunda kemal sunal filmlerinin hileli tartilari gibi pat diye aleyhteki hatalar kefesi asagi iner , o kadar dengesiz

buna kupa maclarindaki rezaletleri de ekleyin

Bjk nin sampiyonlugu kotu ama fb olmasindan iyidir cunku bjk nin sampiyonluk sayisi mesafe olarak uzak

iki senedir rezaletiz ama hala apoletler duruyor , en cok yildiz en cok sampiyonluk, avrupadan iki kupa

kucumseyenler once elde etsinler de ,ki o zaman da kidem konusur

ya iki kez avrupa ligi alacaksiniz ya da sampiyonlar ligini kazanacaksiniz gectim diyebilmek icin

diger yandan bjk nin ts yi yenmesi , antalyaya yenilmemesi , yarin basaksehir ve fb ye en azindan yenilmemesi bize cok yariyor , ts one gectiginde bunu unutuyordunuz sanirim

ts bu maci kazansaydi , biz beraberlik bile alsak basaksehirden , bir fb maglubiyeti ile (ki bu sekans ilk yarida oldu..) bir anda 5 hatta 6 inciliga gerileyebilirdik

Yarin bir anlamda ts den kurtulma macina da cikiyoruz , once bir avrupa ligini garantileyelim de ...

ayrica besiktas basaksehir macinda da basaksehiri tutacak halimiz yok . Besiktas bu asamadan sonra iki rakibimizi de yenerek ya da en azindan yenilmeyerek bize hizmet edecektir ins

Üst Alt