16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan

a6752stsllogo.png

1879.png
v.png
VPaPJV.png

DP7b3y.jpg

16/17 Turgay Şeren Sezonu 27. Hafta
Trabzonspor - Beşiktaş
Medical Park Arena
8 Nisan
19.00

Bu maç da sürpriz çıkması çok zor. Trabzonspor her sene yaptı şeyi yapacak.
Bu sol tarafta bulunan hamfedi mız Trabzonsporu temsili gösteriyor:

Fener ve BJK ya bacak açmak.

1078c46dee3ab12b0a67e7e78e058a45.jpg

Son düzenleme:
Guzel bir kiyaslama yapalim.

Oncelikle stad "gidisi" bakimindan vodafone arena cok rahat. Fakat cikis icin bunu soyleyemem. Her cikis eziyete donusuyor , 5-6 kere gittim hepsinde eziyet. Bir anda yigilinan motor, veya yokus yukari ,saga sola uzun yuruyusler.

Gidis kolay peyder pey gidildigi icin . Arenanin ise cikisi kolay , otoparkina arabayla gidiyorum arabayla cikiyorum ,gayet konforlu ve kolay ulasim . Fakat mac saatiyle trafik catisirsa oturdugum yer sebebiyle kita degistirdigim icin zorluk olabiliyor

Yani stadin lokasyonu vodafone da avantajli ama reel gidis donus konforu ve zamani olarak sanildigi gibi avantajli degil

Stadin yapi kalitesi ve cevresi olarak vodafone arena onde , fakat onda da ayni kadikoy gibi ,bizdeki gibi ,bir yagmurda balciklar , goletler .. hepsinde var bu sorun . hatta sasirtici sekilde , en az bizde var , cunku stadyum bir yapay ada uzerine kurulu adeta, haliyle suzuluyor asagiya , diger iki rakibin stadi ise deniz seviyesinde , bunun sikintisi var onlarda

bjk stadinin etrafi tartismasiz daha keyifli zaten en onemli avantaji bu , bizde sadece stada maca gidiyorsun , orada ise bir yasam alani var , bu kismen kadikoyde de var ama elbette bjk stadinda tartismasiz bu 1 numara

stadin ici acisindan ise , statlar kendi icerisinde bile tribun tirbun farkediyor , mesela ben bir kac kez bati ya gittim , gitmez olaydim , dar, tikiz bir alan birakmislar , kapana kisilmis gibisin , vodafone dogu ustte izliyorum genelde , onda da ayni sorun var , alt tribunler biraz daha iyi

yani tribunden iceri girdiginde genis bir sahanlik lazim , dogu altta bizde muthis bu .. yani o kadar ferah ki ,bizden kombine alinacaksa dogu alttan alacaksin , rahatca gezinirsin , herkese yetecek alan var , kimse birbirine carpmiyor

iki stadyumun da ses sistemi kotu , vodafone un cok kotu , hic bir sey anlasilmiyor , isitmasi henuz yok sanirim ya da calistirilmiyordu , wc ler bufeler vs ayni ikisinde de , dis cephe ve konstruksiyon vodafone da daha ince iscilik ,daha zevkli yapilmis

ugultu olarak ise tt arena iyi , yani tribunlerden cikan sesin dagilmadan saha icine gomulmesini kast ediyorum , cunku bizde celik onlarda musamba kullanilmis durumda

bjk liler stadyum degisikligi hissetmediler cunku yerinde yapildi ,aliskanliklar degismedi , bu bir avantaj tabi

benim acimdan oturdugum yer itibariyle ikisine de ulasim yaklasik ayni suruyor ama vodafone a arabayla gidemezsin , imkansiz . .yollar kapali . toplu ulasim kullanacaksin mecbur , o da bana pek uymuyor

baska sorunuz varsa cevaplarim

Üst Alt