16/17 H:28 | Beşiktaş 3-2 Adanaspor | MS | 24 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:28 | Beşiktaş 3-2 Adanaspor | MS | 24 Nisan

basaksehir rize ve akhisar'da son dakika golleri yedi. öne gectigi karabük, adana, antalya, besiktas ve konya'dan sadece 1'er puan alabildi.

su saydigim maclarin 3-4 tanesini vermeselerdi suan güle oynaya sampiyon olurlardi

şikebahçenin ve eziktaşın kadro leşliğini, hakem destekli şikeciliğini sene başından beri savundum durdum. mesela dünkü fener maçında volkan kalede olmamalıydı ama galatasaray sahipsiz. ne yazık türk futboluna ki al çeyrek finali öncesi lig daha önemli diyen vizyonsuz camialar bizi şl de temsil edecek. adamları şampiyon yaptık

Yapardı, yaptırmazlarsa da çeker giderdi, omurgalı bir adam olduğu kanaatindeyim, önceki mesajımda belirttiğim üzere Mehmet biradere filan pabuç bırakmazdı...

Vahid uçuğu öylesine ucube bir takım bırakmıştı ki yerine Dünyanın en iyilerinden konsültan bir ekip kurulsa bile kısa sürede toparlayamazdı. Sezon başında yaptırdığı transferlerden pek verim alamamış olmasına rağmen TS camiasının liyakat sahibi adama gösterdiği sabrı takdir ettim, ummazdım doğrusu. Bizde olsa öylesine bir sabra da gerek kalmazdı zaten...

Söylediklerin haklısında tudora haksızlık etmiyomusunuz o zaman yada bundan önceki 4 teknik direktöre ?

sampiyonun gollerini izleyin.

bjk_bilgili1.jpg

Söylediklerin haklısında tudora haksızlık etmiyomusunuz o zaman yada bundan önceki 4 teknik direktöre ?

Tudor' la alakası yok, adam leş bir kadronun başına geldi, tek bir takviye imkanı yoktu. Mevcut kadroyu kullanma konusunda daha iyi bir performans beklerdim ancak sezonun en baştan kaybedilmiş olduğunu savunagelmiş biri olarak hayal kırıklığı söz konusu değil...

Denizli takıma ne kattı da haksızlık etmiş olayım?...Riekering dersen, ilk maçlar takım level atlamış gibiydi, takımca topun arkasında kalma gayretiyle ümitlenmiştim; sonra takım özüne döndü, otorite sağlayamadı, detayına girip uzatmayacağım...

Şaka maka Beşiktaş şu maçı kazanamazsa

1. Beşiktaş 62
2. Başakşehir 57
3. Fenerbahçe 53

olacak. Haftaya Başakşehir-Beşiktaş maçı var. Başakşehir alır veya berabere biterse

1. Beşiktaş 62
2. Başakşehir 60
3. Fenerbahçe 56

veyahut

1. Beşiktaş 63
2. Başakşehir 58
3. Fenerbahçe 56

olabilir.

30. Hafta Beşiktaş-Fenerbahçe maçı var. Başakşehir Antalya deplasmanında Fenerbahçe derbilerde hiç kaybetmedi. Alırsa şaşırmam. Antalya'yı yenerse Başakşehir lider olabilir.

1. Başakşehir 63
2. Beşiktaş 62
3. Fenerbahçe 59

Antalya'yı yenemezse

1. Beşiktaş 62
2. Başakşehir 60/61
3. Fenerbahçe 59

Fenerbahçe sanki yarışa dahil olacak gibi duruyor.

e2e000c2acfad41be860a938b3ed1596.jpg

Tudor' la alakası yok, adam leş bir kadronun başına geldi, tek bir takviye imkanı yoktu. Mevcut kadroyu kullanma konusunda daha iyi bir performans beklerdim ancak sezonun en baştan kaybedilmiş olduğunu savunagelmiş biri olarak hayal kırıklığı söz konusu değil...

Denizli takıma ne kattı da haksızlık etmiş olayım?...Riekering dersen, ilk maçlar takım level atlamış gibiydi, takımca topun arkasında kalma gayretiyle ümitlenmiştim; sonra takım özüne döndü, otorite sağlayamadı, detayına girip uzatmayacağım...

Sözün kısası kadroda köklü değişiklikler olmadığı sürece dursunun gitmediği sürece hangi teknik direktör gelirse gelsin başarı hayal renktaş bu kadar net.

Üst Alt