16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan

Yüzde yüz doğru tespit.
Bu herifin kendi işine zarar vermek lazım. Maddi manevi çökmeli ki defolup gitsin.

Tapatalk

Dursun bu durumu da lehine çevirir. Çıkıp konuşur hemen; 'bunlar Galatasaray taraftarı değil, üç beş serseri.' Omurgalı birkaç adam olacak yönetimde ve bu işi erken seçime kadar götürecekler. Başka yapacak bir durum yok bunun haricinde. Erken seçim de olmazsa Dursun Özbek diğer seçime kadar kalmaya devam eder ki işin çok daha acısı karşısına adam gibi bir aday çıkmadığı takdirde koltukta oturmaya da devam eder maalesef.

Ya herşeyi geçtim maçtan önce sabri'ye çiçek veren o taraftar grubu neydi allah aşkına.

Koskoca gs kulübü geçen sene 6.olup rezil rüsva olmuş.

Bu sene en az geçen sene kadar berbat durumda.

Ve sen bu kadronun en büyük kamburlarından birine, hala çiçekler falan veriyorsun.

Arkadaş nasıl bir aklı tutulması içinde bu kulüp nasıl bir kabullenmişlik bu.

Burada kac kere probleemin Riekerink olmadigini yazmistim sayisini hatirlamiyorum.

Bana bunda da mi yok diyenler oluyordu. ( Bu da mi gol.degil vaaabinda! :) )

Bugun artik herkes anladi beni umarim.

Asil problem transferin son gunu Melo ve dzemailiyi yollayan ve koca GS i on liberosuz lige baslatan dursun du!!

O gun GS in bir hainin elinde oldugunu anladim ve dikkati bu hain baskan bozuntusu uzerine toplamaya calistim.

Hala td suclayanlar var!! Uyanin artik. Sabah oldu.

Bir hain GS baskanlik koltugunda oturuyor. Basinda hain olan bir yapi asla ayakta kalamaz.

Bosuna futbolcu ile td ile ugrasip bu alcagin ekmegine yag surmeyin.

Ya dursun haini o koltuktan inecek ya GS bitecek!!

Elimizde tek tek bakarsan hâla iyi sayılabilecek oyuncular var. Sorun parçaların birbiriyle uyumsuzluğu. Bu kulübün bir futbol aklı yok. Hava topunda iyi bir forvetin varsa ona göre orta açan kanatların olmalı. İki stoperin biri hava toplarını silip süpürüyorsa öteki yerden hızlı olmalı. Kanat oyuncusu çok geri gelmiyorsa bek oyuncusu savunma yönü güçlü olmalı. Orta sahanın birisi iyi kesiciyse öteki iyi top dağıtıcı olmalı. Kontraatak oynayacaksan kanatların/forvetin geniş alanda süratli olmalı..... Bu sene en büyük sorunumuz kafa topundan yediğimiz goller. Khacheridi gibi 1.98'lik hava hakimiyeti olan birini almayı akıl edilebilse (almayı bırak adını bile telaffuz edemez çapsız) savunmadaki en büyük sorun çözülür. Yediğimiz kafa gollerinin hepsini değil yarısını çıkar bu takım hâla potada olurdu.

Son düzenleme:
628051d5a8de8152cfcc1a46fed6b004.jpg

Tudor denen salagında üzerini çizdim bu maçta.70.dakkaya kadar maçın en iyi en hareketli oyuncusu Brumayı alması tam bir mallıktı.10 yaşında veleti koysan t.direktör diye Brumayı almazdı.Başkanından t.direktörüne futbolcusuna kadar hepsi beyin özürlü gerizekalı.

Ligde 50. Galibiyetini alan fb 33 de kalan GS fark 17

Toplamda fark 24
Sıkıntılı bir tablo
Allahtan Avrupa da kupalarimiz var

Her mac en az 3-4 kere ofsaytta dusen burak'i bile ozlettirdiniz be

Son 6-7 yilda bu taraftar 3 tane "forvet" gordu: Drogba, Elmander ve Burak, digerleri hayal kirikligi

Josef antrenmanda bile bu kadar rahat kafa vuramiyordur.
Kotu oynamayi birak, oynamayan rakibe bile yeniliyorsak sapkayi onumuze alip dusunmenin vakti coktan gecmisdir.
Allahtan adamlar dogru durust bir kez geldi. Daha fazla gelseler fark bile yiyecektik herhalde.
Hayirli yenilgiler vardir bazen, sezonu kaybetsen de gelecegi kurtarmani saglayan.
Bu yenilginin hayiri da yok.
Ayni hamam ayni tas devam.
Emegi gecen herkese bravo.
Ne diyeyim? Allah sizi bildigi gibi yapsin.
Ha bu arada Fenerlilere de tebrikler. Rezalet otesi bir futbolla bile kazanmayi basardilar.
Bugunku mactan sonra daha baska ne denir bilmiyorum.

Isin en aci tarafi ne biliyor musunuz?

Bu mac unutulacak bir kac güne cünkü bir sabah güne yeni bir skandal ile uyanacagiz cünkü Dursun'un en büyük özelligi bu.

Skandal üzerine skandal. Artik alistik da hic birsey bizi sasirtmiyor. Dursun dan kurtulmadigimiz her gün hanemize zarar olacak yaziliyor, bu adamin Galatasaray baskanligi koltugunda oturdugu her saniye koca cinar Galatasarayi biraz daha normallestiriyor biraz daha siradan hale getiriyor.

Allah belamizi vermis net bir sekilde.

Elimizde tek tek bakarsan hâla iyi sayılabilecek oyuncular var. Sorun parçaların birbiriyle uyumsuzluğu. Bu kulübün bir futbol aklı yok. Hava topunda iyi bir forvetin varsa ona göre orta açan kanatların olmalı. İki stoperin biri hava toplarını silip süpürüyorsa öteki yerden hızlı olmalı. Kanat oyuncusu çok geri gelmiyorsa bek oyuncusu savunma yönü güçlü olmalı. Orta sahanın birisi iyi kesiciyse öteki iyi top dağıtıcı olmalı. Kontraatak oynayacaksan kanatların/forvetin geniş alanda süratli olmalı..... Bu sene en büyük sorunumuz kafa topundan yediğimiz goller. Khacheridi gibi 1.98'lik hava hakimiyeti olan birini almayı akıl edilebilse (almayı bırak adını bile telaffuz edemez çapsız) savunmadaki en büyük sorun çözülür. Yediğimiz kafa gollerinin hepsini değil yarısını çıkar bu takım hâla potada olurdu.
devre arası herkes, hatta buna nazif ve rikide dahil uzun stoper diye ağladık, sonuç 1.80 lik ahmet alındı. ortasaha dedik, sol açık alındı vs vs. bu takımın sorunlarını herkes biliyor biliyorda, yıllardır niye çözüm alınmıyor bi düşünmek lazım. başımızdaki dırsun ve ona akıl verenlerin amacı kulübü iyice dibe batırmaktır belkide..

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun bu durumu da lehine çevirir. Çıkıp konuşur hemen; 'bunlar Galatasaray taraftarı değil, üç beş serseri.' Omurgalı birkaç adam olacak yönetimde ve bu işi erken seçime kadar götürecekler. Başka yapacak bir durum yok bunun haricinde. Erken seçim de olmazsa Dursun Özbek diğer seçime kadar kalmaya devam eder ki işin çok daha acısı karşısına adam gibi bir aday çıkmadığı takdirde koltukta oturmaya da devam eder maalesef.

İstediği kadar konussun kimin üzerinde ne kadar etkisi var ki konuşmalarının? Hepsi yalan dolan zaten. Kimse ciddiye almayacaktır.

Bu maglubiyetin bir onemi yok , fakat eger fb gidip de ikinci olur ,bjk yi bile zor hazmediyorken CL parasina fb de ortak olursa rezaletin dibi olur

daha turkiye ve super kupalari izleyecegiz , millet podyumlarda filan olacak , baya sikintili donemdeyiz harbiden

Üst Alt