16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan

2.yarı toplam 24 potansiyel puandan sadece 1 puan almışız o da rize deplasmanındaki beraberlik.
Ulan rize bile bize 4 tane sallayan ibb köpeklerine 3 tane salladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yediğimiz golde ceza sahası içinde 6 tane bizden 3 tane onlardan oyuncu var ve souza bomboş penaltı noktası üzerinde.
Sene başından beri Aynı mallık devam ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

boyle sebeplere aslinda inanmam ama dikkat ediyorum , tudor geldi geleli ugursuzluk da var . dursun ugursuzlugu katmerlendi adeta

bjk macinda poldi nin kacirdigi , attiklari sacma sapan kafadan sekip giren gol

rize macinda musleranin yedigi frikik ,son dk kacan gol

fb macinda bu oyunla 0 puan cikmasi

hadi ts ve basaksehir maclari tamam

yani sans da yok ,biraz doner gibi oldu antalya gencler maclarinda ama duz tabanlik galip geldli

boyle sebeplere aslinda inanmam ama dikkat ediyorum , tudor geldi geleli ugursuzluk da var . dursun ugursuzlugu katmerlendi adeta

bjk macinda poldi nin kacirdigi , attiklari sacma sapan kafadan sekip giren gol

rize macinda musleranin yedigi frikik ,son dk kacan gol

fb macinda bu oyunla 0 puan cikmasi

hadi ts ve basaksehir maclari tamam

yani sans da yok ,biraz doner gibi oldu antalya gencler maclarinda ama duz tabanlik galip geldli
Feridun Tankutun ahı var :)

3 puanı çaldılar

oyun olarak onları ezdik ama son dakikalarda golü atıp kazandılar

bizim milyonluk eşşekler o buldukları 2 milyon gol fırsatlardan en az iki tanesini kaçırmasaydı kazanan taraf biz olurduk

3 puanı çaldılar

oyun olarak onları ezdik ama son dakikalarda golü atıp kazandılar

bizim milyonluk eşşekler o buldukları 2 milyon gol fırsatlardan en az iki tanesini kaçırmasaydı kazanan taraf biz olurduk

Futbol malesef sonuc oyunu.

Masturbasyona gerek yok.

Koca GS in tatmin olacagi bisey degil.

Dursunu gondermek icin bir arada organizasyonlar duzenlemeliyiz.

Hakem de macin altindan iyi kalkti . Hic akilda kalici ciddi hatasi olmadi , sahadaki iki takimdan da daha iyiydi . Performansi cok artti aydinusun ikinci devredeki maclarda , tebrikler

Ben "iyi oyuna" katilmiyorum ama pozisyon bulduk . Pozisyon bulup atamamak , ayni defans oyuncusunun hata yapip gol yedirmesi gibi bir sey . josef yukselip kafayi vuruyorsa , sen 9 kornerde , sayisiz yan topta bunu 1 kez yapacak adam kadronda bulunduramiyorsan , aslinda sanssizlikla aciklamak ne kadar dogru ,o da tartisilir

direkten donen en net pozisyona giren adam stoper semih

iyi futbol kötü futbol hikaye. dünkü maç bu sezonun gerçeğidir. biz iyi oynadıkda kaç tane net pozisyonumuz var. yetrsiz forvetler berbat stoperler ve yaşlı oyuncularla en iyi sonuç bu kadardır. adamların ilk yan topu gol oldu, dün bir iki korner atsaydılar 3-0 da yenilebilirdik. yenilmemiz futbolşanssızlığı değil futbolun gerçeklerinin sonucudur. böyle haketmedik şanssızdık algısı dursunların ekmeğine yağ sürer.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garanti 9 oyuncu şutlanmalı

Yedek kaleci

Stoper

Sağ bek

Sol bek

2 çift yönlü orta saha

1 sağ kanat

2 bitirici santrafor

+ 1 adet başkan transferi

TapaTalK

Böyle savunma mı olur Allah aşkına.Sabri andavalı 35 yaşına gelmiş hala adamı izleyeceğine topu izliyor.
sV5Xay.jpg

sabri ile ilgili elestirilerin hepsi dogru da , ona bu sozleri soylesen sana demez mi "benim yarim para alan yasin ne yapiyor , benim iki kati para alan selcuk efendi ne yapiyor , benim 3 katim alan dunya yildizi sneijder ne yapiyor"

hevesimiz kacar cevap veremeyiz

O pozisyonda sabri'nin arkasinda volkan var sabri hatali degil dogru yerde duruyor,topun josef'e dogru gittigini ve josef'in bos oldugunu gördükten sonra hareketleniyor

Selcuk'un durdugu yer yanlis golde,josef'in yaninda olmasi gereken kisi selcuk

Üst Alt