16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Adamlar sözde tarihlerinin en iyi dönemlerini yaşıyorlar.Gs ve fb aynı anda rezil durumda ama yine de ligi kopartamıyorlar.

Sözde tarihlerinin en iyi dönemi içeride rezil durumdaki rakipleriyle oynadıkları 3 maçı da kazanamamışlar.

Sözde tarihlerinin en iyi takımı ama ş.liginde napoli-benfica-kiev gibi ş.ligi için çıkabilecek en kolay gruplarından birinden çıkamıyorlar.Üstüne uefa kupasından da eleniyorlar.

Adamların bırak ş.ligi gruplarını daha uefa kpası gruplarından çıkmışları yok tarihlerinde ama sorsan galatasaray hep uefa kupasından bahsediyor.

O galatasaray uefa kupasından sonra yani son 17 yılda tam 4 defa ş.ligi gruplarından çıktı,2 çeyrek final yaptı.

Üstüne lafı bile edilmez ama 2 defa da bunların hiç geçemedikleri uefa gruplarından çıktı.

Bu dönemde 3 defa real madrid'i yendi.Maç yaptı demiyorum,yendi..

Bu arada kendilerinin sadece 3 defa şampiyon olduğu bu döneme galatasaray 6 şampiyonluk sıkıştırdı...

Hakikaten bu beşiktaşlılardaki havayı,pozu anlamak mümkün değil.

Hayır tavanın bu işte,en fazlan bu,neyin havası bu..

O yüzden bu son dakika golüne çok çok sevindim..

Adamlar sözde tarihlerinin en iyi dönemlerini yaşıyorlar.Gs ve fb aynı anda rezil durumda ama yine de ligi kopartamıyorlar.

Sözde tarihlerinin en iyi dönemi içeride rezil durumdaki rakipleriyle oynadıkları 3 maçı da kazanamamışlar.

Sözde tarihlerinin en iyi takımı ama ş.liginde napoli-benfica-kiev gibi ş.ligi için çıkabilecek en kolay gruplarından birinden çıkamıyorlar.Üstüne uefa kupasından da eleniyorlar.

Adamların bırak ş.ligi gruplarını daha uefa kpası gruplarından çıkmışları yok tarihlerinde ama sorsan galatasaray hep uefa kupasından bahsediyor.

O galatasaray uefa kupasından sonra yani son 17 yılda tam 4 defa ş.ligi gruplarından çıktı,2 çeyrek final yaptı.

Üstüne lafı bile edilmez ama 2 defa da bunların hiç geçemedikleri uefa gruplarından çıktı.

Bu dönemde 3 defa real madrid'i yendi.Maç yaptı demiyorum,yendi..

Bu arada kendilerinin sadece 3 defa şampiyon olduğu bu döneme galatasaray 6 şampiyonluk sıkıştırdı...

Hakikaten bu beşiktaşlılardaki havayı,pozu anlamak mümkün değil.

Hayır tavanın bu işte,en fazlan bu,neyin havası bu..

O yüzden bu son dakika golüne çok çok sevindim..

Biz 3 kez UEFA gruplarına kaldık,3'ünden de çıktık.Bjk 7 kez UEFA gruplarına kaldı,4'ünden çıkamadı 3'ünden çıktı.Avrupa'da tırnağımız bile olamazlar ana fikrine katılıyorum da düzeltmek istedim.

Beşiktaşın ha yenilmesi ha berabere kalması ikiside aynı hesaba gelecekti.

Zira ikili averajta başak önde. Artık beraberlik hakları bile yok. Bir beraberlikte işleri biter. ve kalan 4 haftada illaki en kötü bir beraberlik alacaklardır. Başak tüm maçlarını kazanırsa şampiyon olur.

Bjk şampiyon olamazsa bizim içinde çok iyi olacak. Güçsüz oldugumuz bir sezonda bu kargaların şampiyonluk nidalarıyla paraları, şampiyonlar ligini falan cebe indirmelerini kaldıramazdım

Son düzenleme:
C_PjuAoXcAEz-n1.jpg:large
Fenere ne zaman 2-1 yenildi yav

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz akli varsa takim ayirt etmeden Avrupa'ya gider diyordum ben. Öyle o zamanlar lanse edildigi gibi "büyük yetenek" falan da degildi. Ortalama altyapi oyuncularinin bir iki tik üstündeydi sadece. Ben demistim demek istemiyorum ama o zamanlar ayni Tarik da oldugu gibi de herkese bunu anlatmaya calismistim.

Bu Ozani bir de "yas grubunun en öne cikanlarindan" diye savunanlar vardi. Kabul etmeliyiz ki, Türkiye genc futbolcular icin tam bir cöl. Görüyoruz yurt disina gidip daha 1 sezonu bile tamamlamadan nasil gelisim gösterenler var (örnek: 25 yasinda olmasina ragmen Emre Colak ve özellikle de Caglar Söyüncü). Alper Potuk da zamaninda cok dillere dolanmisti, onun da hali ortada. Biz genc oyuncular icin ideal bir takim degiliz zaten de ama Fener bu konuda bizden kat kat daha kötü bir adres. En son Fener de gelisim gösteren genc oyuncu herhalde Tuncay Sanli ve hala oynayan Volkan Demirel dir.

Neyse uzatmayayim, uzun lafin kisasi cok dikkatli olmaliyiz genc oyuncular konusunda. Mesela Cengiz Ünder var bu aralar cok öne cikan, bu cocuk bu diger abartilan "yetenekler" gibi degil. Cengiz gercekten cok yetenekli bir cocuk, kendi ve milli takimimiz icin insallah da yurt disina gider ilk firsatta. Üc büyüklere gitmez insallah, hele hele Fenere.

Yalnız ''Tarık' da olduğu gibi'' kısmına katılamayacağım. Diğer bahsettiklerimiz iyi veya kötü futbolcu; Tarık için ise 'Futbolcu' demek o meslek grubuna direkt hakarettir. O zaman da böyleydi, bugün de değişen bir şey yok. Ünal Başkanın aklına kim girdi de aldırdıysa lanet olsun!...

Üst Alt