16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Başakşehir şampiyon olursa iki ucu b.klu değnek,Dursun bu sefer bakın Bjk de Fb de şampiyon olamadı diyip beceriksizliğine devam edecek.

o konuda bizim ilacımız fener fenerinde ilacı biziz başka türlü x takım şampiyon oldu başkan ne bu takımın hali diye kimse sefil biloyu terletmez.
besiktasta olsa başakşehirde olsa bişey değişmez ikiside akp belediye takımı hertürlü kazanan akp belediyeleri olacak.

Ossung, BŞ şampiyon olsun da varsın öyle desin. BJK şampiyon olunca becerikli mi davranacak sanki?...

Tabi hocam orası öyle de,beceriksizlerini örtbas edebileceği yeni bir kaynak daha bulacak.Hoş örtbas etmeye bile ihtiyacı yok ama uğraşmak istemez insan taraftar tepkileriyle falan.Adamın takım yenildiğinde bile derdi niye kaybettik falan değil,tüh yine elalemin dırdırını çekeceğiz.Tamamen popülizm,taraftarı susturmaya yönelik yaptığı her şey.Bu bile gitmesi için yeterli bir sebep aslında da...

o konuda bizim ilacımız fener fenerinde ilacı biziz başka türlü x takım şampiyon oldu başkan ne bu takımın hali diye kimse sefil biloyu terletmez.
besiktasta olsa başakşehirde olsa bişey değişmez ikiside akp belediye takımı hertürlü kazanan akp belediyeleri olacak.

Akp her sonuçta galip,siyaseten karşı çıkan 1 tane takım yok bu ligde,kimse kandırmasın kendini o konuda.Ama haklısın diğer yazdığına katılıyorum kimsenin umrunda olmaz.

Yalnız ''Tarık' da olduğu gibi'' kısmına katılamayacağım. Diğer bahsettiklerimiz iyi veya kötü futbolcu; Tarık için ise 'Futbolcu' demek o meslek grubuna direkt hakarettir. O zaman da böyleydi, bugün de değişen bir şey yok. Ünal Başkanın aklına kim girdi de aldırdıysa lanet olsun!...

Bana göre de futbolcu falan degil. O günlerdeki ortama göre yazdim zaten sadece, Tarik icin ölüp bitiyordu cogunluk. Hatta almazsak baska takim alirsa biteriz diyenleri gördü bu gözler. Izlemeden etmeden medyanin da pohpohlamasi ile sisire sisire bitiremediler o hiyar agasini.

Bu Fener'e de ballı mallı diyoruz da final maçlarında,kritik maçlarda da elleri kollarına dolanıyor.O timsah yürüyüşü yaptıkları maçta altıpastan 20 tane gol kaçırmışlardı.Böyle kendileri için pek anlam ifade etmeyen derbilerde iyiler ama işin ucunda şampiyonluk,kupa falan oldu mu da tam tersi.

FB cidden bizden bile kötü bir takım la, adamlar 3 pas yapmaktan aciz. Ama gel gör ki bala möte gol bulup puan veya puanlar alıyorlar. Burada savunma çok önemli faktör, ne kadar kötü takım olursan ol savunman iyi olursa şansın da oluyor. Şu Kjaer ve Skirtel'in şanssızlığı Lens dışında kalan 8 adamın da kör ve topallardan oluşması. Bunların önünde en azından eli ayağı düzgün 2-3 oyuncu olsaydı fb şuan bu durumda olmazdı. Ha skora sevindim orası ayrı ama bence bjk'nini halen daha şansı çok yüksek. Fikstürü epey kolay Başak'a nazaran.

Buradan ciddi anlamda şampiyonluğu verebilirler.9 kişi kalmış rakip karşısında şu yenilen gol bütün hesaplarını altüst etti.Düşünsene,Başak kazandı ve maç fazlasıyla 1 puan önüne geçti Bjk'nin.Hiç puan kaybı hakları olmayacak şekilde Bursa deplasmanına çıkıyorlar.Beraberlikte bile Başak lider ikili averajla.Bursa da son haftaların acısını Bjk'den çıkarıyormuş.Fb'den bala möte de olsa 1 puan aldılar,tekrar neden olmasın?

Son 3 haftada 16 gol yiyen ve bir tane gol atamayan Bursa nasil ve neyle acisini cikartacak ki

Yalniz bu tarz maclari fenerin boyle dondurmesi pek iyi olmuyor.
Net psikolojik ustunluk derbilerde fenere geciiyor. Ogrenilmis caresizlik denilen bir teori vardir psikolojide. Yani sen ne yaparsan yap adamlar 90 dkika kaleye gitmeden puan yada puanlar aliyor. Bu psikolojiden cikmadigimiz surece daha biz fenere arenada cok mac kaybederiz

Sirf özete bakarak yorum yapsam ayni bizim fener macina benziyor besiktas tek kale oynamis fener bala gol atmis ve besiktasi yusuf yusuf vol2 girmeye zorlamis

Ailedeki tek Galatasaraylı benim. Bütün ailem, kuzenlerim, arkadaşlarımın çoğu... Hepsi Fenerbahçeli.
Kendimi bildim bileli, hayatım boyunca maç izlerken ailemle gülmedim, onlarla ağlamadım, onlarla üzülmedim. (Milli takım maçları hariç tabiki) Ya ben tek başıma eğleniyordum, ya da onlar hep birlikte eğlenirken ben evden uzaklaşıyordum. Ama dün bir tarih yazıldı. Maçı nötr duygularla izlerken son dakikada gelen golle herkes gol sevincini yaşadı. Golden sonra ekrana çok güzel bir kadın geldi. Ana avrat sövüyordu. O andan itibaren ben de gülmeye eğlenmeye başladım. Bu haftadan sonra Beşiktaş'ın yaşayacağı panik aklıma geldi. Güldüm. Fenerbahçe'nin 2006'da 2009'da kaybettiği şampiyonluğun bir benzerini de Beşiktaş'ın yaşama ihtimalini düşününce daha çok güldüm.

Özetle bizi bu hale getirenlerin ALLAH BELASINI VERSİN.

DURSUN ÖZBEK İSTİFA!!!

o degil de fenerin derbi balına çok özeniyorum pozisyonsuz sutsuz bir şekilde puan alıyorlar

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyuna sonradan giren ve Sabri gibi Kjaer'e baskı yapmayarak ve onun orta yapmasını sadece izleyen cenk tosun bir kez daha ne mal olduğunu gösterdi. Gökhan Inler orada zaten ona bağırıyordu baskı yap diye.

Günaydın

8715092cc94fbddb1aa3a0e2ba5d3b2c.jpg

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt