16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

a6752stsllogo.png

VPaPJV.png
c80ecv.png
ewaq6vtr.png

JazkV5.jpg

Spor Toto Süper Lig 2016/17 Turgay Şeren Sezonu 30. Hafta
Beşiktaş - Fenerbahçe
Vodafone Arena
7 Mayıs 2017
19:00

Tosic-Persie olayından sonra bayağı ağladılar.Hakemin Bjk aleyhinde karar vermesi çok zor.İt gibi de bileneceklerdir.Keşke Fener kazansa da ortalık biraz karışsa ama Beşiktaş'ın kazanacağını düşünüyorum.Fb en fazla 1 puan alabilir.

Tosic-Persie olayından sonra bayağı ağladılar.Hakemin Bjk aleyhinde karar vermesi çok zor.İt gibi de bileneceklerdir.Keşke Fener kazansa da ortalık biraz karışsa ama Beşiktaş'ın kazanacağını düşünüyorum.Fb en fazla 1 puan alabilir.

Beraberlik daha iyi gibi duruyor sanki,Başak için değişen bir şey yine yok Fener de 8 puan geride kalıyor hala.Fener farkı 5'e indirecek kazanırsa.Bir şey olacağından değil de,tehlike.

Bir beraberlik olsun belki basaksehir iki hafta icinde lider bile olabilir. besiktas ve basaksporun son hafta haric kolay maci yok gibi gözüküyor. Yeterki haftaya besiktas fener karsi takilsin ozaman yusuf yusuf sesleri gelmeye baslar.

Beraberlik daha iyi gibi duruyor sanki,Başak için değişen bir şey yine yok Fener de 8 puan geride kalıyor hala.Fener farkı 5'e indirecek kazanırsa.Bir şey olacağından değil de,tehlike.

Aynen haklısın ikili averaj Başak'ta olduğu için Bjk'nin yenilmesi veya berabere kalması aynı gibi.

Ayrıca Fener şampiyon olamaz bence.Ha şampiyon olacaklarsa da olsunlar yaw.Şu kulüp azıcık karışsın.Bjk şampiyonluğuna yeterli reaksiyonu veremiyoruz.

Aynen haklısın ikili averaj Başak'ta olduğu için Bjk'nin yenilmesi veya berabere kalması aynı gibi.

Ayrıca Fener şampiyon olamaz bence.Ha şampiyon olacaklarsa da olsunlar yaw.Şu kulüp azıcık karışsın.Bjk şampiyonluğuna yeterli reaksiyonu veremiyoruz.

Dursun kalacak seneye,Fb olsa da veremeyiz gibi.Ha bu kendini Barça sanan dallamalar göt olsun diye Fb şampiyonluğuna bile razı hale geleceğim o ayrı bir konu.Yine de şampiyonlukların 20-19 olduğunu düşününce de olmalarını istemiyorum.Tek sebep bu aslında,yoksa tam tersi olsa Fb olsun isterdim.

Üst Alt