16/17 H:30 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 6 Mayıs - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 6 Mayıs

Ben skor tahminine yazdim 2-3 yeniliriz diye polyannacilik yapan tarftara tokat gibi cevap olmustur umarim hemen yelkenleri suya indiriyorsunuz. Bas bas bagiriyordu yenilecegiz diye yani

Dursun Özbek başkan kaldığı sürece bu kulüpten başarı beklemeyin. Trabzonspor 2 maçtır puan kaybetmese 5.liğe düşmüştük şimdi. Yazık.

Maçı izlemedim, izlememekle de iyi ettiğimi düşünüyorum. Ne zaman yüzümüz gülecek, hiç mi mutlu olmayacağız biz ? ;(

takım apartman yönetemeyecek bir adam tarafından yönetilirken, bu adam taraftarla dalga geçerken, gelenden geçenden tokat yediğimiz bir ortamda bu kulübe gelmiş geçmiş en büyük yıldızlardan birinin maaşı mıdır yani göze batan ? sizin gibiler yüzünden bu halde olduğumuzu düşünüyorum, problemin aslını göremeyenler sayesinde başımızda bu çapsızlar.
Türkiye = Galatasaray

Niye bizim gibiler yüzünden bu halde oluyor muşuz?

Apartman yönetemeyecek adamları genel kurulda biz mi seçtik?

O 5 milyon avroluk sözleşmeleri biz mi imzaladık?

Takıma taktiği biz mi verdik, oyuncuları maçlara biz mi hazırladık?

Hem gelmiş geçmiş en büyük yıldızlardan birinin maaşı mı gözünüze batıyor sorusu ayrı anlamsız, adam aldığı paranın hakkını vermiyorsa elbette gözümüze batacak, duyan da sanki Hagi' nin aldığı parayı konuşuyoruz sanacak.

Kusura bakma ama son derece boş bir yorum yapmışsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taraftarın önüne atıyorlar Brumayı yav. Devre arası elden çıkaramadılar sene sonu Allah ne verdiyse yollayacaklar. Para eden iki oyuncudan biri sonuçta.
Tudor kendisinden öncekilerin hatasına düşüyor dinlemeseler şu sefil biloyu ve kardeşini kariyerleride farklı olabilirdi. El altından para mı veriyor ne yapıyor anlamıyorumki
Tudor dik kafalı dediğim dedik bi tipe benziyordu kendisinden öncekiler gibi ezikte değil gibiydi onu bile tavladı keko nasıl yaptıysa

Taraftarın önüne atıyorlar Brumayı yav. Devre arası elden çıkaramadılar sene sonu Allah ne verdiyse yollayacaklar. Para eden iki oyuncudan biri sonuçta.
Tudor kendisinden öncekilerin hatasına düşüyor dinlemeseler şu sefil biloyu ve kardeşini kariyerleride farklı olabilirdi. El altından para mı veriyor ne yapıyor anlamıyorumki
Tudor dik kafalı dediğim dedik bi tipe benziyordu kendisinden öncekiler gibi ezikte değil gibiydi onu bile tavladı keko nasıl yaptıysa

Dursun gidecek... Hatta Ülke´yi bile terk etmek zorunda kalacak. Bekleyelim görelim.

Hala Tudor gitsin,Selcuk gitsin yahu gitsin gitsin de dursun denen haysiyetsiz gitmedikce degisen birsey olmayacak

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]cok basarili 30 milyon musterili bir banka dusunun, CEO pozisyonuna bir insaatci getirmisler, yetmemis O da herkesi kovup sebzecilik sektorunden kardesini getirmis yardimcisi yapmis.
Zamanla bu banka tarihinin en kotu donemlerini yasamaya baslamis , yapilabilecek her sacmaligi yapmis, musteriler paralarini cekmeye baslamis, surekli bir skandal, finans sektorunde dalga gecilen bir hale gelmis bu banka. haliyle calisanlar da tum motivasyonunu yitimis.
sen bu durumda gidip de krediler bolumunun basindaki adamin yaptigi isi incelemezsin.

ayrica bos yorum dolu yorum ne demek bilmiyorum ama gerekcesi olmayan yargilar hos durmuyor. sana gore Hagi iyidir bana gore Sneijder, problemimiz bu degil
[/FONT]
Niye bizim gibiler yüzünden bu halde oluyor muşuz?

Apartman yönetemeyecek adamları genel kurulda biz mi seçtik?

O 5 milyon avroluk sözleşmeleri biz mi imzaladık?

Takıma taktiği biz mi verdik, oyuncuları maçlara biz mi hazırladık?

Hem gelmiş geçmiş en büyük yıldızlardan birinin maaşı mı gözünüze batıyor sorusu ayrı anlamsız, adam aldığı paranın hakkını vermiyorsa elbette gözümüze batacak, duyan da sanki Hagi' nin aldığı parayı konuşuyoruz sanacak.

Kusura bakma ama son derece boş bir yorum yapmışsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt