16/17 H:31 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | MS | 14 Mayıs - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:31 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | MS | 14 Mayıs

Valla bizim camiadan bi bok olmaz bugün bunu daha iyi çaktım. Bütün 2.yarıya bakıyorum ilerdeki oyuncular geriye gelmiyor, Antep atak yapıyor adamlar jog halinde. Takımda bütün hücum yükünü Bruma'ya atmışlar adam her pozisyonda sorumluluk alıyor harcayınca da küfür yiyor. Zaten kaçırdığı pozisyonları yaratan da kendisi hep. Millet Bruma'ya takmış hala takımın tartışmasız en iyi oyuncusu herif. 1 kişi de demiyor ki amk Bruma diyip duruyorsunuz da sahadaki diğer 10 oyuncu ne bok yiyor, niye her pozisyonda bu adam var? Linnes yine çok iyi oynadı golün de frikiğini yaptırdı ama tek hatada bizim oyuncumuz değil falan diye keko keko eleştiri gelecek yine. 2 tane de yüzde 100 kontra kesti. Millet hala yanlış atlara oynuyor. Orta saha elek olmuş 3 senedir, yemin ediyorum Sneijder'le Selçuk'un oynadığı orta sahaya TFF 1.ligden iyi bir takım bile üstünlük sağlar. Dünya futbolunda böyle adamlar kalmadı artık. Seneye bu 2'si demiyorum 1 tanesi bile kalırsa 1 sene daha çöpe gider. 2.yarı süründüler yine adamların 40 dakkada pili bitiyor millet hala Bruma, Linnes derdinde amk. Semih'e falan zaten bişey diyemiyorum artık herkesin dilinde tüy bitti.

Valla bizim camiadan bi bok olmaz bugün bunu daha iyi çaktım. Bütün 2.yarıya bakıyorum ilerdeki oyuncular geriye gelmiyor, Antep atak yapıyor adamlar jog halinde. Takımda bütün hücum yükünü Bruma'ya atmışlar adam her pozisyonda sorumluluk alıyor harcayınca da küfür yiyor. Zaten kaçırdığı pozisyonları yaratan da kendisi hep. Millet Bruma'ya takmış hala takımın tartışmasız en iyi oyuncusu herif. 1 kişi de demiyor ki amk Bruma diyip duruyorsunuz da sahadaki diğer 10 oyuncu ne bok yiyor, niye her pozisyonda bu adam var? Linnes yine çok iyi oynadı golün de frikiğini yaptırdı ama tek hatada bizim oyuncumuz değil falan diye keko keko eleştiri gelecek yine. 2 tane de yüzde 100 kontra kesti. Millet hala yanlış atlara oynuyor. Orta saha elek olmuş 3 senedir, yemin ediyorum Sneijder'le Selçuk'un oynadığı orta sahaya TFF 1.ligden iyi bir takım bile üstünlük sağlar. Dünya futbolunda böyle adamlar kalmadı artık. Seneye bu 2'si demiyorum 1 tanesi bile kalırsa 1 sene daha çöpe gider. 2.yarı süründüler yine adamların 40 dakkada pili bitiyor millet hala Bruma, Linnes derdinde amk. Semih'e falan zaten bişey diyemiyorum artık herkesin dilinde tüy bitti.

Dediklerinin hemen hepsi benim de bire bir dusuncelerim. Fakat brumaya kizilmasi sahadaki yetersizligi ile ilgili degil , simarik davraniyor, saygisiz bir adam

bir de bana bruma G.Sarayli gibi gelmiyor nedense , yani ornegin buradan ayrilsa 2 sene sonra la ligada oynasa kalbi sari kirmizi atmaz bunun .. en azindan bence boyle .. para pesinde

Maçı izlerken bir pozisyonda aşırı sinirlendim. Maçın 2.yarısının ortaları, sol kanattan atağa çıktık. Top sanırım Bruma'da, o sırada ceza alanında 6 tane Gaziantepli oyuncu var ve Allah kitap aşkına 1 tane, evet abartmıyorum 1 tane oyuncu ceza sahasına girmez mi be, lan kime top atacak bu Bruma? 6'ya 0 hücuma çıkıyoruz böyle bir rezillik olamaz. Ekranda o görüntüyü gördüğüm an ettiğim küfrün haddi hesabı yok. Bir de Semih Kaya var kanserlik. Bunu futbolcu olması için teşvik eden her kimse en kalbi duygularla anıyorum kendisi. Dakika 90 top tıngır mıngır Muslera'nın kucağına gidiyor bu kazma kalkıp kornere atıyor. Abi zaten yediğimiz her 2 golden 1'i korner bari taca filan vur. Kasten mi yapıyorlar nedir şüpheleniyorum artık.

boş boş cümleler

Dediklerinin hemen hepsi benim de bire bir dusuncelerim. Fakat brumaya kizilmasi sahadaki yetersizligi ile ilgili degil , simarik davraniyor, saygisiz bir adam

bir de bana bruma G.Sarayli gibi gelmiyor nedense , yani ornegin buradan ayrilsa 2 sene sonra la ligada oynasa kalbi sari kirmizi atmaz bunun .. en azindan bence boyle .. para pesinde
konu benim nazarımda şımarık olmasıda değil.

Kaleci ile karşı karşıya, kaleci acıyı kapatmış, yanı başında bomboş podolski var onun önüne bıraksa kaleci devre dışı kale boş.

Hadi böyle bişey bir kere olur ok dersin ama Bruma bunu çok yapıyor

Rıdvan yediğimiz golde Muslerayı suçluyor, hatta bu seneki yediğimiz bütün korner/kafa gollerinde onu suçluyor. Semih'e tek kelime yok. Selçuka, Sabriye de çıtı çıkmıyor. Sinsiliğe bak ya.

Rıdvan yediğimiz golde Muslerayı suçluyor, hatta bu seneki yediğimiz bütün korner/kafa gollerinde onu suçluyor. Semih'e tek kelime yok. Selçuka, Sabriye de çıtı çıkmıyor. Sinsiliğe bak ya.
o adama boşuna şeytan demiyorlar. söylediği herşeyde sinsi planlar vardır. sezon başından beri yerli oyuncılarımıza çıtı çıkmadı. dikkate almamak lazım.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslında rakibimizin yapması gereken tek şey ofansif oynamak.

bu takım ofansif oynayan takımlara karşı eziliyor. orta sahada tolga dışında rakibin ataklarını durdurabilen topçu yok, tolga da ofansif anlamda yetersiz.

bu maçta da gördük. ligin en dandik takımı ikinci yarıda ofansif oynamaya başladı, hemen 4-5 100%lik gol şansı buldu.

Üst Alt