16/17 H:32 | Galatasaray 2-0 Osmanlıspor | MS | 19 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:32 | Galatasaray 2-0 Osmanlıspor | MS | 19 Mayıs

Muslera
Sabri Chedjou Ahmet Linnes
Selcuk Josue
Rodrigues Sneijder Bruma
Podolski

Cenk, Cavanda, Koray, Tolga, Yasin, Sinan, Eren.

podolski ne şeyime oynatılıyorsa çok çok çok çok saçma zaten..
sabrinin bile oynaması mantıklı
poldinin ki saçmalık..
adam gitmiş bitmiş sanki gösteri maçında gibi götünü kaldırmıyor

Kalan 3 maçımız kağıt üstünde kolay ama işin aslı bizim için zor. İçlerinde kazanma şansımızın en yüksek olduğu maç son haftadaki Konya maçı. Osmanlı-Alanya ikilisini 1 puan bile alamadan geçebiliriz. Her ne kadar bu takımlar ligde ilk 10'da yer alamasalar da oyun yapısı Galatasaray'a çok ters gelen, savunmadan hücuma çok çabuk yer değiştirebilen takımlar. Üstelik hızlı adamları bizim kağnı hızında hareket eden Semih-Carole-Sabri gibi oyuncuları çok rahatsız eder. Potansiyeli çok düşük Antep bile dün neler kaçırdı bir düşünün. Ben bu şartlar altında 3.lüğü düşünmektense öncelikle bir kaza bela olmadan şu 4.lüğü kurtaralım yeter diyorum.

Bu sezon 8 tane mi ne penaltimiz verilmedi. Kimse de konusmuyor bunu.

Antep macinda yine bir penaltimiz es gecildi. Ulan Dursun hainsin serefsizsin falan bari biraz su kulübün hakkini savun. Utan ulan utan.

30 liraya bilet var seneye kayseri de ki gibi maça gelsinler diye kapıda kuru pasta meyve suyu dağıtsalar yine kimse gelmez..

Osmanlıspor rezalet oynuyor son haftalarda.
Rahat kazanırız diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt