16/17 H:33 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 29 Mayıs - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:33 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 29 Mayıs

şimdi anladım. Hakem hata yapacak insan sonuçta, ama önünde cereyan eden iki pozisyona penaltı vermeyip, kurala uygun davranılsn pozisyonda penaltı vermek bana göre artık insan hatası değil art niyet

Hakemlerin Gs ya iki senedir zaten toplu bir art niyeti oldugu penalti calan hakemin bile aut diye degistirmesinden belli degil mi

tartismaya kapali bir konu hakemlerin bize dusmanligi

Ben hakem degilim. Dolayisiyla yaptigim yorum forumda konusulur gider ama halil melerin yorumu bu , adam kjaer e bizim ahmetten de beter bir penalti caldi

adamin stili bu , eline degdigi anda beni ilgilendirmez diyor caliyor

yunus yildirim da penalti vermezdi mesela , sanirim adaletsiz buluyordu baska aklim ermiyor sebep olarak ve vermezdi

vermiyordu yani dudugu alip biz otturecek degiliz ya
dediğim gibi farklı yorum yapan çok hakem var ama işte gözünün önünde farklı yorumu olmayan iki pozisyonda penaltı vermeyen bir hakem, kurala uygun davranılan pozisyonda saniye dahi tereddüt etmeden penaltı veriyorsa ben onun altında başka bişey ararım.

Bu hakem camiasindan oncelikli silinmesi gerekenler bulent yildirim , huseyin gocek , tolga ozkalfa

mete kalkavan , halil umut , umit ozturk gibiler icin hala umudum var

Hadi diyelim ki değil kesinlikle ahmetin posisyonu yoruma açık.olsun stili öyle olsun...
Gary de penaltı posisyonuda neyin stilidir bunuda anlatın lütfen.hakem çok iyi biliyor ya hetşeyi bizde hata demek ki.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Hadi diyelim ki değil kesinlikle ahmetin posisyonu yoruma açık.olsun stili öyle olsun...
Gary de penaltı posisyonuda neyin stilidir bunuda anlatın lütfen.hakem çok iyi biliyor ya hetşeyi bizde hata demek ki.

kesin penalti dedim ona zaten , ama odaklanilmasi hakemin dogranmasi gereken pozisyon o

ahmetinkine daha cok yonelindi
Stili bu dedigim ise bize dusmanlik beslemiyor anlamina mi geliyor ?

adam bursa deplasmaninda feneri de yakti en kritik zamanda diyorum , stili bu , ele degdi mi caliyor kime olursa olsun

bunun disinda ayrica bizi penaltiyi vermeyerek dogramistir , buna itiraz mi ediyorum ki

Resmen doğrandık bu sene.
Vallahi 25 bilmem senedir futbol izliyorum takip ediyorum . bukadar bir sezonda katleledilmiş bir takım görmemiştim ki bizden öncede mağduriyete kalmış takımlar olmuştu. Ama bu sene bize yapılan kadar hiç denk gelmedim. Ha yine şampion.olamazdık belkide de o ayrı konu.

kesin penalti dedim ona zaten , ama odaklanilmasi hakemin dogranmasi gereken pozisyon o

adam bursa deplasmaninda feneri de yakti en kritik zamanda diyorum , stili bu , ele degdi mi caliyor kime olursa olsun

bunun disinda ayrica bizi penaltiyi vermeyerek dogramistir , buna itiraz mi ediyorum ki
Hakemi değil zaten o posisyonun yorumunu tartıştık daha çok. O posisyona nasıl penaltı verile bilir yorumunda buluna biliyorsun aklım almıyor vallahi. Kuralarda açık açık yazılı yani. Arkadaş yukarda ne güzel toparlamış olayı. Ha o işin icinde ol ha olma ne fark eder yahu. Atom parçalama şifresini çözmüyoruz burada sonuçta.

Vallahi 25 bilmem senedir futbol izliyorum takip ediyorum . bukadar bir sezonda katleledilmiş bir takım görmemiştim ki bizden öncede mağduriyete kalmış takımlar olmuştu. Ama bu sene bize yapılan kadar hiç denk gelmedim. Ha yine şampion.olamazdık belkide de o ayrı konu.

bir kac tane boyle sene var.. lehte aleyhte konusmak gerekirse

1997 de resmen sampiyon yaptirildik
2001 de resmen sampiyonlugumuz calinip fb ye verildi ama bize hatalar yapilarak degil , fb nin her ic saha macinda 1 kez bile puan kaybetmesine engel olunarak

2003 te calindi diyemem 2001 deki salakliklari tekrarladik ama kritik maclarda ozellikle evimizdeki bjk macinda dograndik , ayrica ali aydin faktoru surekli her kritik derbide aleyhimize isledi

2004 te bjk nin anlatildigi kadar dograndigina katilmiyorum

2005 ve 2006 seneleri tapelerde de ciktigi uzre fb adina resmen bu zamanlardan bile beter bir durum vardi , ozellikle bir fb ts maci vardir ki , fb ts yi yensin diye cem papilanin yaptiklari ...

2008 de biraz bize yakin yonetimler oldu ama katliam
mertebesinde degil

2009 da pek bir sey yoktu bjk ile sivas arasinda

2010 da yine facia hakem yonetimleri ile fb itelendi ama ilahi adalet tecelli etti

2011 eh iste , ts nin kendi salakligi ama yine fb nin kopmasi hep engellendi , ozelikle luganonun antepli oyuncuyu bilerek cignedigi mac , luganonun tahriklerinin cezalandirilmayip ferrarinin atildigi bjk maci durum 2-1 iken , baros un verilmeyen golu

2012 2013 2014 2015 2016 da bariz bir sekilde ondan buna verildi durumu olmadi , 2012 deki en kritik hata dia nin son macta hatali atilmasi idi , lehimize bir hataydi

2017 ise bjk nin bugune dek maruz kaldigi tum
hakem hatalarinin diyetinin tek sezona sigdirildigi bir ozur dileme sezonuydu

bir kac tane boyle sene var.. lehte aleyhte konusmak gerekirse

1997 de resmen sampiyon yaptirildik
2001 de resmen sampiyonlugumuz calinip fb ye verildi ama bize hatalar yapilarak degil , fb nin her ic saha macinda 1 kez bile puan kaybetmesine engel olunarak

2003 te calindi diyemem 2001 deki salakliklari tekrarladik ama kritik maclarda ozellikle evimizdeki bjk macinda dograndik , ayrica ali aydin faktoru surekli her kritik derbide aleyhimize isledi

2004 te bjk nin anlatildigi kadar dograndigina katilmiyorum

2005 ve 2006 seneleri tapelerde de ciktigi uzre fb adina resmen bu zamanlardan bile beter bir durum vardi , ozellikle bir fb ts maci vardir ki , fb ts yi yensin diye cem papilanin yaptiklari ...

2008 de biraz bize yakin yonetimler oldu ama katliam
mertebesinde degil

2009 da pek bir sey yoktu bjk ile sivas arasinda

2010 da yine facia hakem yonetimleri ile fb itelendi ama ilahi adalet tecelli etti

2011 eh iste , ts nin kendi salakligi ama yine fb nin kopmasi hep engellendi , ozelikle luganonun antepli oyuncuyu bilerek cignedigi mac , luganonun tahriklerinin cezalandirilmayip ferrarinin atildigi bjk maci durum 2-1 iken , baros un verilmeyen golu

2012 2013 2014 2015 2016 da bariz bir sekilde ondan buna verildi durumu olmadi , 2012 deki en kritik hata dia nin son macta hatali atilmasi idi , lehimize bir hataydi

2017 ise bjk nin bugune dek maruz kaldigi tum
hakem hatalarinin diyetinin tek sezona sigdirildigi bir ozur dileme sezonuydu
Dediğim gibi yorumumda daha öncede bu tür hataların farklı farklı takımların başına geldiğini yazdım ama hiç bukadar yoğun şekilde olmamıştır. En azından ben öyle algıladım bunu şimdilik böyle. Alehi karar söz konusu ayrıca. Bir takımın lehine kararla bakarsak fenerin eline kimse su dökemez zaten diyr düşünüyorum.

Fenerin sike sureci senesinden sonra komple tum sezon kollandigi olmadi , zaten tek sampiyonluklari var , o senede de guzel oynadilar

bu sene fb nin lehine de aleyhine de cok hatalar yapildi ama lehine yapilanlardan dolayi bir siralama veya kupa vs gelmedigi icin biraz arka planda kaldi

4 kritik lehlerinde hata ile puanlar aldilar ve 3 unculugu aldilar , basaksehir kupayi alirsa avrupa ligi gruplarina hakemler tasimis olacaklar

aslında kimsenin derdi bize verdiği penaltı değil öncelikli olarak. İki tane net, gözünün önünde ki pozisyonlara çalmayıp, kurala göre yoruma açık olmayan pozisyonda bir saniye içinde penaltı çalması

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Üst Alt