16/17 H:5 | Beşiktaş 2-2 Galatasaray | M.S | 24 Eylül - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Beşiktaş 2-2 Galatasaray | M.S | 24 Eylül

Nedeni belli değil mi?Ortadaki büyük boşluk olabilir mi o neden?Senin üç adamın böyle dengesiz yerleşirse her türlü sıkıntı yaşarsın.İlk yarıdaki idealliğe bak ikinci yarıdaki dengesizliğe bak.Özellikle Chedjou'nun yerini bırakıp gitmesi affedilecek şey değil.Kimse sabri demesin.Sabriyi maç boyu ezdiler.İlk yarı neden böyleydin o zaman diye sorarlar Chedjou ya
Zaten ana fikir olarak ayni düsünüyorum

üc oyuncu orayi kontrol edemediler

tabi gollerde direk etkisi oldugu icin sucun büyügü chedjouda bu mac

Kodumun kargalari pfdk'ya sevk edilmis. Sasirdim...

Bakalim tribun mu stat mi kapanacak. Sene basinda bizim stadi kapatti hain herifler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şenol Güneş : Galatasaray bize hatalarımız sayesinde gol ata bildi.

İyide, senin takımın nasıl gol atı peki? Tiki taka ile gol atmış sanki de bizim attığımız goleri küçümsüyor

Şenol Güneş : Galatasaray bize hatalarımız sayesinde gol ata bildi.

İyide, senin takımın nasıl gol atı peki? Tiki taka ile gol atmış sanki de bizim attığımız goleri küçümsüyor

Şenolda hafiften Aziz potansiyeli görüyorum . Bu adamda da gerizekalılık var biraz . Karı gibi hep ağlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ilk yarida bjkli taraftarlardan birk kalp krizi gecirip vefat etmis.(saka degil , ciddi)

Allah Rahmet Eylesin

Son düzenleme:
Cok ettim ama bune mac bitmemis mal mal rakip taraftari tahrik ediyorsun hemde
Deplasmanda ne gerek. Tabi olaylar nasil basliyor bilmiyorum

az önce seviyesizlik diyorsun şimdi rakibi tahrik ediyor diyorsun. Kazandığın maç ardından koyduk mu diye dalga geçmeyi biliyorsun ama, onun için bana seviyeden bahsetme, gidip annesine sövmüyor babasına sövmüyor eşine sövmüyor, dalga geçiyor ki taraftarlar arasında olan bir şeydir.

az önce seviyesizlik diyorsun şimdi rakibi tahrik ediyor diyorsun. Kazandığın maç ardından koyduk mu diye dalga geçmeyi biliyorsun ama, onun için bana seviyeden bahsetme, gidip annesine sövmüyor babasına sövmüyor eşine sövmüyor, dalga geçiyor ki taraftarlar arasında olan bir şeydir.

1. Sana seviyesiz diyen yok onun icin sanki sana demisim gibi cevap vermene gerek yok

2. El hareketlerinden bahsediyorum. Grup olarak koyduk tezahurati yaparlar bende soylerim hatta

Üst Alt