16/17 H:7 | Başakşehir 1-1 Konyaspor | M.S | 16 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:7 | Başakşehir 1-1 Konyaspor | M.S | 16 Ekim

Chedjou ve takimin salakca kayseride puan kaybedisi yuzunden lider degiliz suan...

Bunu gorupte devre arasi veya sezon sonu ust duzey stoper almayan , aldirmayan yonetim ve td sene sonu gitsin lutfen

Madem Riva ve Florya ile borclari kapatacagiz basin parayi alin iyisini

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ligin gidisati 10. hafta sonrasi belli olur. Genclerbirligi macindan itibaren bizim zor serüvenemiz basladi, hasbelkader bir mücadele, ve Muslera´nin müthis performans ile ilk sinavimizi kayipsiz atlattik.

Genclerbirligi
Trabzonspor
Adanaspor
Fenerbahce
Bursaspor

Bu serüvenden 15 puan ile cikarsak, bana göre net sampiyon oluruz. Ama ayni zamanda cok puan kaybedebilecegimiz bir serüvende olabilir. Sans bir mac yardim, iki mac yardim eder, ama sonra sanssizlik olarak dönme gibi bir huyu vardir kaderin. Tempoyu arttirmamiz gerekecek.

Buyuk konusmak gibi olmasin ama Adana ve Tranzonu yeneriz bence. Asil sikinti fb ve basak

Hadi basaki oyle boyle iceride yeneriz umarim ama su kodumun kadikoy'u olunca isin icinde yeneriz diyemiyorum

15 -16 senedir kadikoyde sut dokmus kedi yavrusu gibi dolanan futbolcularimiza selam. Td , taktik sistem bir yere kadar. Zaten teknik bir olay degil tamamen psikolojik. Mevcut oyuncu grubu gencler deplasmaninda bile psikolojik olarak ezildi dun. Hakeme itiraz bile etmiyorlar...

Kadikoy'de bu senenin kotu gidisi yuzunden it gibi hirs yapmis taraftar olacaktir. Kaptanimiz yine ilk kavgada fenerli futbolcularin madarasi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt