16/17 H:7 | Fenerbahçe 1-1 Alanyaspor | M.S | 16 Ekim - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:7 | Fenerbahçe 1-1 Alanyaspor | M.S | 16 Ekim

fenev ikili averajda rakibine üstünlük sağlayamadı.İkinci maç golsüz sonuçlanırsa kümede kalma problemi yaşarlarsa ekime yaşamazlarsa dikime!.

Maçın özetine baktım da hakem desteğine rağmen yenememişler. Hakem ezmiş Alanya'yı. Bunlar hakemsiz Konya'yı yenemez.

Fener'in asıl zor fikstürü şimdi başlıyor yalnız. Kadıköy'de bundan sonraki 3 maç Karabük, Galatasaray, Beşiktaş. Deplasmanları nispeten kolay ama ilk deplasmanı Konya.

Konya(D)
Karabük(E)
Akhisar(D)
Galatasaray(E)

Bu 4 maçtan normal şartlarda maksimum 1 galibiyet alırlar.

Haydoooaaaaaa eve geldim güzel bir sürprizle karşılaştım. Alanya Dick'i tutturmuş

Başakşehirde tökezlemiş

Anlasilan kargalarin tokezlemesini bekleyecez. Zor olacak ama maalesef. Senol ligin babalarindan. Cok iyi biliyor kotu oynasada puan almayi...

Bakti mac gidiyor hemen kaos futbolunu devreye sokuyor zaten hakemler kucaklarindan puanlari boyle topluyorlar. Bunlarin medyasi bile bizden guclu oldugu icin kimse ses cikarmiyor aksine biz hakemler tarafindan kayrildi oluyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt