16/17 L Grubu 5. Maç | Steaua Bükreş 2-1 Osmanlıspor | M.S | 24 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 L Grubu 5. Maç | Steaua Bükreş 2-1 Osmanlıspor | M.S | 24 Kasım

Osmanlı evinde İsviçre 2.lig takımını yenemezse oynamasın bile zaten. Beraberlik bile yetiyor çıkmasına. Galibiyette lider oluyor.

Osmanlıspor 7 puanda.

Diğer 3 takım 6 puanda.

Böyle çekişmeli grup kolay bulunmaz valla.

Tek maçla sonuncu da olabilirsin, lider de.

Umuyorum Osmanlıspor Zürich maçına iyi hazırlanır.

Her turlu galibiyet ve beraberlikle turluyorlar

Kendi sahalarinda yenilirler ve diger mac da berabere biterse durum ne oluyor bakmak lazim

Baktim . Bu durumda da 3 lu averajda osmanlispor en iyi durumda cunku 3 u arasinda puan durumunda

Osmanlispor : 7 puan
Steaua : 5 puan
Villarreal : 3 puan

Bükreşin attığı golleri seyrettim de aynı yerden iki serbest vuruş, iki yan top; ikisi de gol.

Osmanlıspor'u kardeş takım mı ilan etsek ne :)

osmanli ve bjk kendi durumlari cok cok parlak olmasa da diger maclardaki muthis lehdeki skorlarla son haftaya buyuk avantajla giriyorlar

cetvelle cizilen afrika ulkeleri misali elle ayarlasan 5 macta 7 puanli iki takimi anca bu kadar avantajli sokarsin son haftaya

osmanli ve bjk kendi durumlari cok cok parlak olmasa da diger maclardaki muthis lehdeki skorlarla son haftaya buyuk avantajla giriyorlar

cetvelle cizilen afrika ulkeleri misali elle ayarlasan 5 macta 7 puanli iki takimi anca bu kadar avantajli sokarsin son haftaya
13-14 sezonunda Trabzon grubu lider bitirmişti ama juventusla eşleşmişti. Ondan sonra statü değişti mi bilmiyorum

Üst Alt