16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV

bjk-fb maçı için ceza vermek istemiyorum.bahsettiğin 2 üye de kuş değil.

@Onur Esin Sen de uzatma artık.
buyur ben cezama razıyım ikiside bugün bu konuda yazdıkları ile ve sonrasında yaptıkları ile ne olduklarını belli ettiler dediğim her kelimenin arkasındayım

Bu forumda bir çok konunun içine trollük adı altında içine edenlere ses edilmiyor ama şurda iki tane karga şakşakçısına verilen cevaplar rahatsız ediyor

Fener alir demistim bekledigim gibi de sonuclandi mac.

Besiktas resmen Fener'in tuzagina düstü, Besiktas oyunu gererek hele hele o Oguzhan denen yavsak karaktersiz resmen Fenerin istedigini yapti.

Neyse bu yenilgi iyi oldu Besiktas'in resmen bir yerleri kalkmisti, haftalardir hatta aylardir hakemler tarafindan kollaniyorlardi pis sikeciler. Ilk tokati Fener den yediler Arena'daki ilk maglubiyeti aldilar, aslinda bize karsi alacaklardi bu maglubiyeti tabi bizim Chedjou gibi gerizekali bir oyuncumuz olmasaydi. Neyse ya bu da iyi, dedigim gibi ilk tokati Fener den yediler, sira bizde. Bizim futbolcular azicik adam ise, azicik haysiyetleri varsa Besiktas macina kadar it gibi kosup savasirlar ve o maca kayipsiz cikarlar.

O macta bir de biz bunlari yendik mi bence dökülürler iyice sampiyonluk yolunda. Simdi ki sürecte önemli olan baska bir sey de o serefsiz hakemlerin tutumu.

Besiktas resmen Fener'in tuzagina düstü, Besiktas oyunu gererek hele hele o Oguzhan denen yavsak karaktersiz resmen Fenerin istedigini yapti.

Neyse bu yenilgi iyi oldu Besiktas'in resmen bir yerleri kalkmisti, haftalardir hatta aylardir hakemler tarafindan kollaniyorlardi pis sikeciler. Ilk tokati Fener den yediler Arena'daki ilk maglubiyeti aldilar, aslinda bize karsi alacaklardi bu maglubiyeti tabi bizim Chedjou gibi gerizekali bir oyuncumuz olmasaydi. Neyse ya bu da iyi, dedigim gibi ilk tokati Fener den yediler, sira bizde. Bizim futbolcular azicik adam ise, azicik haysiyetleri varsa Besiktas macina kadar it gibi kosup savasirlar ve o maca kayipsiz cikarlar.

O macta bir de biz bunlari yendik mi bence dökülürler iyice sampiyonluk yolunda. Simdi ki sürecte önemli olan baska bir sey de o serefsiz hakemlerin tutumu.
Hakemlerin bize karşı düzeleceğini sanmıyorum

Adamlar hücum faulden penaltı çalıyor, hadi ofsaytı anlarım anlık karar vermen gerekir bir çizgide bir sürü noktayı takip etmen gerekir kaçırırsın ama gözünün önünde belli dalaşıyorlar bişey olacak ve sonunda adam dönüp bakıp dirseği yerleştiriyor ama yan hakem nedense görmüyor

bizim malesef bu hakemleride yenmemiz gerekiyor

Sneijder iki hafta yok diyolla.
Nasil açacağız savunmaları.
Nasıl Poldiyi Yasini Ereni topla buluşturacaĝız.
O maça kadar daha çok puan kaybederiz.
Ben bu seneden hiç ümitli değilim. Bir tane kritik maç alamadık daha.
Başakşehiri evde yenmemiz lazımdı en azından.
Onu bile yapamadık.

P9

Biz kötü takımız 2-3 yıldır.

Ancak BJK ve FB şuan en iyi kadrolarına sahip oldukları halde rezil durumdalar.

İkisi de şampiyonluğu hak edecek oyun oynamıyor o kadrolara rağmen.

yoo bak ayağıma beklemeden ikinizin yazdığı mesajları bulup buraya tekrar koydum

Bak şimdi bunu iyi oku benim böyle içi boş klavye kabadayılıklarına karnım tok

Çok basit sen bugün hakeme küfür ettin bizimle alakasız maçta bunda bişey yok

ama sonra beşiktaşı taraftarı gibi savunan birinin mesajına bana (Galatasaraya) dokunmayan yılan bin yaşasın diye bir cevap yazdın bak Galatasaray taraftarıyım diyorsun yazdığın lafa bak haftalardır doğranıyoruz

Bende sana tek kelime hakaret etmeden ki buna rağmen sen hakaret üstüne hakaret ediyorsun dedim ki size ne oluyor beşiktaş gibi götü boklu bir takımı neden savunuyorsunuz ama siz ona rağmen devam ettiniz beşiktaş da Beşiktaş

eee bende diyorum ki git beşiktaşı destekle sen diyorsun ki ben Galatasaraylıyım ee tamam bunada eyvallah ama bende diyorum ki hani arkadaş Galatasarayı doğrayan hakeme de ettin mi küfür belki dünki maçta burda yoktun başka bir misal Karabük maçı Cüneyt Çakır neden bunu talep ediyorum biriniz beşiktaşı göklere çıkarıyor diğeri beşiktaşın maçını yöneten beşiktaşa koyan hakeme küfür edip beşiktaşı göklere çıkana destek çıkıyor Galatasaraya dokunmayan yılan bin yaşasın gibi mesajlar atıyorsun lan kaç haftadır doğranıyoruz sen ne yaftasından bahsediyorsun yazdığın ettiğin ortada hala içi boş Gaylik içeren mesajlar atacağına göstersene nerde bizi doğrayan yılanlara ettiğin küfürler

Göster bende senden özür dileyeceğim hatasını görüp etmeyen şerefsizdir

haa sakın şimdi etme kurnazlığına girme eski edilmiş mesajlar maç esnasında veya sonrasında

bana bu maçın bizimle ne ilgisi var dersen alacağın cevap odur. eğer sen ucu Galatasaray'a dokunmadığı sürece yanlışa yanlış demiyorsan orada söylediğim kafadasın. hakeme sövmem yorumlamam, doğruya doğru yanlışa yanlış demem için illa desteklediğim takımın maçını izliyor olmam gerekmez. sana birşeyler kanıtlama gibi bi derdim yok beni istediğin gibi gör. hakemlere de Galatasaray'ı hakemlerden çok doğrayan Selçuk İnan'a da sövmüşümdür Galatasaray'ı sevmeyen adamın Selçuka pek sövecek mecali olmaz.

Yine geldi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
O arkadasa cevap vermiycem cünkü ekyecek baska biseyim yok sorulan hic bir soruya cevap vermedi hep baska yerlere cekti isi
Ama sana ne oluyor?
Burda özür diledim tepki verdin, yetmedi özelden mesaj atip özür diledim yine tepki verdin
Bende su anda burda senin öfflemerinden pöfflemelerinden rahatsiz oluyorum
Biz hic olmazsa agirlikli futbol konulu bir forumda atismada olsa futbol hakkinda yazisiyoruz, besiktas iyi kötü hakemler öyle böyle.
Sen geliyorsun afedersin kapinin dis mandali gibi iki kisi yazisirken ücüncü kisi gibi olaya giriyorsun tek yaptigin milletin ne yazip ne yazamayacagina karismak.
Burasi forum, forumda fikirler yazilir, karsilikli cevap verilir, atisilir, vs. forumun dogasi budur, rahatsiz oluyorsan bu forumun ignore etme fonsiyonu var onu kullanirsin ve böylece zaten yazdigimiz mesajlar senin icin görünmez
geldin rahatsiz oluyoruz dedin adam gibi özür diledik ondanda memnun olmadin gereksiz yere tepki koydun ama hala daha milletin ne yazacagina karismaya kalkiyorsun sana ne kardesim kimseye hakaret etmedikce neyi ne zaman nerde yazacagima daha forumun dogasindan rahatsiz olan birine mi sorucam
Özel mesajda ikinci sefer özür dilememe ragmen yine tepki verdin ve hatta mahalle karisi gibi falan dedin asil senin burda yaptiginin mahallesinde bisey hosuna gitmeyen mahalle cazgirlari gibi öffleyip pöflemek asil sana yeter be

Son düzenleme:
Besiktaslilar haddini bimiyor umarim sampiyon biz ve ya Basakserir olur.
Fenerbahce zaten reziloglu rezil
Dogru durust bi hocamiz olsa da bunlara bi ders versek

Üst Alt