16/17 Son 16 M:1 | Schalke 04 1-1 Mönchengladbach | MS | 9 Mart | Tivibu Spor 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 M:1 | Schalke 04 1-1 Mönchengladbach | MS | 9 Mart | Tivibu Spor 4

150px-Uefa_europa_league_logo_20152018.png

schalke.png
v.png
gladbach.png

UEFA Avrupa Ligi 2016/17 Son 16 Turu 1.Maç
Schalke - Gladbach
9 Mart

İnşallah çakacağız ama 1-1 biter herhalde, deplasman golünü atıp avantajlı skor ile geri dönelim kafi.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Böyle dediysen orada da 2-2 biter maç.Ben daha dışarda 1-1'le dönüp içerde turlayan bir takım görmedim desem abartmış olmam herhalde.
Nasıl biterse bitsin yeter ki turu geçelim:D

Schalke 96 da mı ne kazanmıştı Uefa kupasını bu yeter o hıyarlara. Lyon-Roma birbirini yesin Gladbach da aradan sıyrılsın sinsi sinsi finale kadar.

Beklentim bu şekilde :D

Nasıl biterse bitsin yeter ki turu geçelim:D

Schalke 96 da mı ne kazanmıştı Uefa kupasını bu yeter o hıyarlara. Lyon-Roma birbirini yesin Gladbach da aradan sıyrılsın sinsi sinsi finale kadar.

Beklentim bu şekilde :D

Kupayı Bjk alacak sen avcunu yalarsın. :D

Mönchengladbach da 2 kez almış UEFA'yı,size de yeter.

Kupayı Bjk alacak sen avcunu yalarsın. :D

Mönchengladbach da 2 kez almış UEFA'yı,size de yeter.
Onlar kupanın sapını alır ancak.

40 sene olmuş neredeyse son kupayı alalı, daha konuşmak için erken şu Schalke yi bi geçelim de sonra bakarız. Ondan sonra Belçika eşleşmesinden bi takım gelse çok tatlı olur.

Onlar kupanın sapını alır ancak.

40 sene olmuş neredeyse son kupayı alalı, daha konuşmak için erken şu Schalke yi bi geçelim de sonra bakarız. Ondan sonra Belçika eşleşmesinden bi takım gelse çok tatlı olur.

Şaka yaptık be Can niye gerildin hemen. :asd:

Galatasaray'dan kötüler yani.Bizim 1 sizin 2 gerçi tarihi önemsemezsek. :D

Üst Alt