16/17 Son 16 M:2 | Beşiktaş 4-1 Olympiakos | MS | 16 Mart | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 M:2 | Beşiktaş 4-1 Olympiakos | MS | 16 Mart | TRT 1

BJK'ya güvenimiz tam. Eleyecektir. Lige konsantre olmasının engellenmesi gerek. Çeyrek finalde dişli bir rakiple karşılaşıp elenir.

Tribun Dergi‏ @tribundergi
Beşiktaş'ta sakatlığı tekrarlayan Marcelo, Olympiakos maçı kadrosundan çıkartıldı.

fft226_mf8402014.Jpeg

Seba reis fişi çekecek.

Son yorumları gördükçe kargaların galibiyeti hayırsız olsun demem gerekiyor.
Nerede o 'isabetli' tahminler? Özlüyoruz!

C7DWIyaWsAAKSS7.jpg

Yunanistan'ın teknik direktörü Skibbe: ''Yeniden Türkiye'ye geldiğim için mutluyum. Bu akşam güzel bir maç olacağını düşünüyorum. İlk maçta Beşiktaş daha iyi oynayıp avantaj kazandı. Şenol Güneş, Olympiakos'u iyi analiz etmiştir. Maça hazır şekilde çıkacaklardır. Ben Türkiye'yi ve insanlarını çok seviyorum. Elbette bir gün tekrar burada çalışmak isterim.''

C7DWIyaWsAAKSS7.jpg

Yunanistan'ın teknik direktörü Skibbe: ''Yeniden Türkiye'ye geldiğim için mutluyum. Bu akşam güzel bir maç olacağını düşünüyorum. İlk maçta Beşiktaş daha iyi oynayıp avantaj kazandı. Şenol Güneş, Olympiakos'u iyi analiz etmiştir. Maça hazır şekilde çıkacaklardır. Ben Türkiye'yi ve insanlarını çok seviyorum. Elbette bir gün tekrar burada çalışmak isterim.''

3-4 seneye Tudor juveye gidince yolumuza reisle devam ederiz

Üst Alt