16/17 Son 16 M:2 | Beşiktaş 4-1 Olympiakos | MS | 16 Mart | TRT 1 - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 M:2 | Beşiktaş 4-1 Olympiakos | MS | 16 Mart | TRT 1

daha once onlarca kez ve saygimdan dolayi samimi sekilde ifade ettim . Isim yoksa her ay divan toplantisina da katilirim ,isim varsa gs secimine de baskanlik referandumuna da katilmam

24 ve 27 si arasi antalya ve eskisehirdeyim , eger jose carreras konseri icin bir gunlugune gelmezsem istanbula ,bu kongre icin hic gelmem

95% < oranla ibra edilecek diyerek gerekli bilgiyi de veriyorum , daha ne istiyorsunuz

hayatimi hangi onceliklerle yasayacagima da musade edin de ben karar vereyim
Tamam karar verde o kadar para veriyosun yazık git bari Galatasarayın geleceğini kurtarın.

Kongre üyeleri çürüttü Galatasarayı üzülerek söylemek isterim

TapaTalK

ulan bu tinerciler genk i çekmesin diğer 7 takımı da eleyemez..
gram top oynadıkları yok bilhassa roma yada lyondan galip çıkan gelsin bu kargalara 8 rekorunu geliştirip 9 yerler..

[h=1]TFF'den Beşiktaş'a tebrik[/h]TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, Beşiktaş'ın son 16 turunda Yunan temsilcisi Olympiakos'u eleyerek çeyrek finale yükselme başarısı gösterdiği belirtilerek, "UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde mücadele edecek temsilcimiz Beşiktaş'a, başarılar dileriz." denildi.

Öte yandan, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın şampiyonluk yarışındaki en büyük rakibi Medipol Başakşehir, sosyal medya hesabı "Twitter"dan ilginç bir paylaşımda bulundu. Turuncu-lacivertli takımın resmi hesabından yapılan açıklamada, "Çeyrek finalistimiz Beşiktaş'ı kutlar, tüm güçlerini Avrupa kupalarına vermelerini dileriz." ifadelerine yer verildi.

şenol güneş şlyi hedefliyor da forvetin cenk, orta sahada necip oyandı, atiba 35 yaşında olcak .golleri babel attı babel.
leş yorumcular veriyo bunlara gazı .. :) orda 9 tane penaltı çalmazlar. zaten biraz iyi transfer yapsalar şikebahçenin azizi dayar yabancı sınırını.
ne abarttılar yaa. panatinaikosu elediniz la :)

Yasin de twitter dan tebrik yayinlamis ,sporun guzellikleri bunlar

umarim her camia ve karar organlari bu isi bir cekisme olmaktan cikaracak sekilde davranir

c0623c74ed15b483e80872e47be27bb5.png

Üst Alt