16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV

Artık maçlar izlenmiyor , Neden ? Bu soruya cevap verin . Boş verin siz Galatasarayın durumunu.
Gol ofsayt veya değil onu geçtim ama Emre nin dirseğini gör(e)meyen bir Türkiye (Aziz başkan haklı)

Türkiye Kupası'nı kazanmak çok da önemli değil ama bu sezon hiç bir zor maçı kazanamadığımız için bunu kazanmak önemliydi. Yine yapamadık. Bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı. Biz bu değiliz.

Az olan şampiyonluk şansımızı bu maç ile kendi adıma kaybettiğimizi düşünüyorum.
Lig ile alakasız bir maç ama Sneijder tam kendine gelmişken sakatlandı.
Onun eksikliğinde büyük sıkıntı yaşıyoruz.
Yenik duruma düştüğümüz bir maçı da çeviremiyoruz.
Bunu yapabilecek kadro varsa bile teknik hoca yüzünden başaramıyoruz.
Sneijder oyundan çıkarken Josue değil,Eren girse, ileriyi Podolski-Eren yapsa maçın en azından uzatmaya gitme ihtimali vardı.
Ne bir başkan,yönetim ne de teknik ekip var başımızda. Kupasız bir sezon yakın görünüyor.

Taraftarı olmasam hayatta izlemem bizim takımın maçlarını,her maç aynı uyuz futbol mıymıymıy sağa pas sola pas geriye pas 50 tane pas yapıyoruz,top dönüyor dolaşıyor kaleciye geliyor bir kişi dikine oynamıyor yahu.
2013 den beri o mıymıntı futbol var birde bu sezon jor malosu yüzünden akhisar belediye mantalitesiyle oynuyoruz koskoca gs arkaya adam kaçırıb gol arıyor gs tarihinde hiçbir zaman olmamış bir sistem

Ya ben düzeyli tartışmaları severim ama karşı ürettiği maddelerde bir dayanak yok.Madde madde açıklıyorum herşeyi ama iş Jor a gelince toz kondurmuyor.Oradan yönetime lafın yokmuya geliyor olay.Zaten dursuna herkes saydırıyor burada.Seven fenerlidir gözümde.Biz burada Dursuna rağmen çözüm üretmeye çalışıyoruz.En büyük sorun ne ondan sonra.Tartışmasız hoca sorunu.Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı.Tamam kadroda sıkıntılar mevcut fakat Premier ligindede oynamıyoruz.Kazmalardan oluşan bu ligdede bu kadar kötü top oynarsan herkes hocaya söver lamı cimi yok.En basitinden Selçuku kesecek çap bile yok adamda.Linnes haftalardır süper top oynuyor hala sabriyi oynatıyor çapsız herif.Bunlarıda sen ben yapmayacak heralde Hoca yapacak.

Hey gidi Mert Akman iyiki Riekerink gitti super oldu takim!! :)

Renkdaş bırak Basaksehir'i , Tuzlaya yenildiğimiz mactan sonra da benzer yazışmalarımız oldu Koray ile.. Ezberlemiş gibi, "kadro kotu, yonetim kötü, bu kadroya Maurinho gelse birsey yapamaz" iddiasında.. Ben artık yazmaktan bıktım..Bırak Mourinho yu sokaktaki çocuk bile bu takımdaki defansif hataları görüyor.. Kadro yanlışlıklarını göruyor..Yazacak çok sey var ama sinirliyim.. Bu iş boyle gitmez. Korkum o ki, bu adamla biz ASY de Fenere de Beşiktasa da yeniliriz.:(((

Neyse Riekerink gitti de bjk yi yendik problem harbi hocadaymis!!

Bu maç Galatasaray'ı bu sezon bitiren maç oldu resmen.

Sneijder ve Carole sakatlandı.
Kalkavan denen Beşiktaş'lı bilerek isteyerek bizi adeta kupadan eledi.
Sneijder olmayınca çok önemli iki maçta puan kaybı yaşadık.
Yönetim kendini kurtarmak için teknik direktör feda etti ve Riekerink'i gönderdi.
Tudor geldi, Karabük'le arayı bozduk. Tudor da geldi görülen o ki futbolcuların çoğuyla anlaşamıyor.

Beşiktaş'ın ensesindeyken bir anda 10 puan gerisine düşüverdik :(

Üst Alt