#16 Evren Büker - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Evren Büker

Cevap: #16 Evren Büker

Arkadaşlar ben Galatasrayın maçlarını seyredemedim yıl içerisinde

Evren Büker nasıl biridir?Bize katkı sağlar mı ?

Arkadaşlar ben Galatasrayın maçlarını seyredemedim yıl içerisinde

Evren Büker nasıl biridir?Bize katkı sağlar mı ?

En iyi yerlimizdi. Çok iyi bir oyuncu aldınız emin olabilirsin. Ligin en iyi yerli oyuncularından biri.

İçimden bir ses Ömer Aşık'ı da alacaksınız diyor.

En iyi yerlimizdi. Çok iyi bir oyuncu aldınız emin olabilirsin. Ligin en iyi yerli oyuncularından biri.

İçimden bir ses Ömer Aşık'ı da alacaksınız diyor.

Öyle mi.Nası almışız o zaman.Bu Doğan Hakyemez işe yarıyo galiba :)

Umarım bize hayırlı olur,Galatasarayda yerini doldurur

Benim kendini Galatasaraylı gösterip Trabzonsporlu oluşunu saklayan biri olduğumu düşünüyorsanız eğer bunu nasıl çıkarttığınızı merak ettim.Ayrıca yazdığım her mesajdan Trabzonspor'lu olduğum anlaşılabilir.

Bunun için imzama sürekli Trabzonspor gibi şeyler yazmama rağmen yönetim tarafından siliniyor.Bunu sadece sizin gibi düşünebilenecek kişileri engelleme adına yapıyordum.Kimseden sakladığım yok yahu Trabzonsporluyum ben.Forumda herhangi bir Galatasaraylıyada renktaş demek çünkü aynı renklere gönül vermedik :)

Açıklayıcı oldu sanırım..

Bu arada tüm bu yazdıklarıma rağmen sizin mesajınızda farklı bir anlam da olabilir.Yanlış anlamışsam kusura bakmayın.Sadece töhmet altında kalmayı istemem.

Benim kendini Galatasaraylı gösterip Trabzonsporlu oluşunu saklayan biri olduğumu düşünüyorsanız eğer bunu nasıl çıkarttığınızı merak ettim.Ayrıca yazdığım her mesajdan Trabzonspor'lu olduğum anlaşılabilir.

Bunun için imzama sürekli Trabzonspor gibi şeyler yazmama rağmen yönetim tarafından siliniyor.Bunu sadece sizin gibi düşünebilenecek kişileri engelleme adına yapıyordum.Kimseden sakladığım yok yahu Trabzonsporluyum ben.Forumda herhangi bir Galatasaraylıyada renktaş demek çünkü aynı renklere gönül vermedik :)

Açıklayıcı oldu sanırım..

Bu arada tüm bu yazdıklarıma rağmen sizin mesajınızda farklı bir anlam da olabilir.Yanlış anlamışsam kusura bakmayın.Sadece töhmet altında kalmayı istemem.

@Serkan Tel

Özür dilerim arkadaşım:) "Serkan Can" diye biri ile karıştırmışım. Mesajlarını takip edin demiştimde..Zaten ceza almış.

Kusura bakma, özür diliyorum tekrardan.

Böyle iyi bir oyuncuyu ellerinden kaçırdıkları için çok sinirliyim şu an yönetime.Hadi jasaitis'i kaçırdınız da be mübarekler Türkiye'nin en iyi guardlarından olan birini niye tutmazsınız kadronuzda.Çok kötü yönetiliyo bu basketbol şubesi çok.

Galatasaray Café Crown'da sezonun en çok gelişme gösteren ismi Evren Büker gelecek seneden itibaren ligin yeni ekiplerinden Medical Park Trabzonspor forması giyecek. Yaklaşık olarak iki aydır ekibimizden transfer teklifi bekleyen hatta her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu söyleyen Evren'e ekibimizden teklif gelmeyince kendisiyle yakından ilgilenen hatta çok iyi bir teklif yapan Trabzonspor M.Park'a genç oyuncu 2 yıllık imzayı attı. Kendisine gösterdiği üstün performanstan ötürü teşekkür ediyor ve kariyerinde başarılar diliyoruz. Umarız 2010'da aday kadroda olur ve hakettiği süreleri alır. Yönetimi de ayrıca kutlamak, tebrik etmek gerekir tabii ki yerli rotasyonun en iyi adamı ile sözleşme imzalamamak gibi büyük (!) bir başarıya imza attıkları için..

Ayrılığının ardından ilk kez ve sadece F CN BLOG'a konuşan genç yıldız sözlerine Galatasaray taraftarlarına teşekkür ederek başladı. Sonrasında ise Evren şunları ifade etti; "İki aydır teklif bekledim fakat herhangi bir teklif gelmedi. Sezon sonunda konuştuğumuzda "Teklifler var, onlar 5 veriyorlar siz 3.5 verin bende imzalayayım" dedim. Fakat sonrasında herhangi bir geri dönüş olmadı. Madem sana 5 veren var o zaman durma git, biz sana 3.5 bile vermeyiz dediler. Ben her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdım, bir ay kadarda bekledim bu konuşmaların üzerine belki bir umut teklif gelir yine diye.. Fakat dediğim gibi herhangi bir teklif gelmedi. Trabzonspor’da ilgileniyordu ve istiyorlardı; teklif gelmeyince yapacak başka bir çarem yoktu ve imzayı attım. Dünyanın sonu değil, umarım yolumuz bir gün yeniden kesişir. Benim yerime daha iyi oyuncular bulabilecek güçte ve büyüklüğe sahip bir camia Galatasaray, umarım bulurlar ve şampiyonluğa oynarlar. Galatasaray’ın büyük taraftarına çok teşekkür ediyorum herşey için, sizler bu takımın gerçek taraftarlarısınız. Bütün taraftarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

F CN Blog

Evren Büker'in ardından ligden düşen Kepez'in sözleşmeli oyuncusu Ersin Görkem'i de kadromuza kattık. Hem çok tecrübeli hemde çok iyi bir şutör. Ersin de, Evren Büker gibi son Milli takım kadrosunda yer almıştı. Basketbol takımımız gerçekten transfere çok iyi başladı. Darısı futbol takımına :)

Kaynak ne kardeşim? Sallama Ersin Trabzon'da.

BEKO Basketbol Ligi'nin yeni ekibi Trabzonspor, önceki gün Evren Büker'in renklerine bağladıktan sonra ikinci transferini de Kepez Belediyesi'nden yaptı. Turkbasket'in ilk olarak duyurduğu Büker bombasının ardından Bordo-Mavililer ikinci önemli transferini Ersin Görkem ile sözleşme imzalayarak gerçekleştirdi.

Kaynak ne kardeşim? Sallama Ersin Trabzon'da.

BEKO Basketbol Ligi'nin yeni ekibi Trabzonspor, önceki gün Evren Büker'in renklerine bağladıktan sonra ikinci transferini de Kepez Belediyesi'nden yaptı. Turkbasket'in ilk olarak duyurduğu Büker bombasının ardından Bordo-Mavililer ikinci önemli transferini Ersin Görkem ile sözleşme imzalayarak gerçekleştirdi.

Dikkat edersen ben; "Evren Büker'in ardından, Ersin Görkem'i de aldık" yazdım.

Yani Galatasaray'ın aldığını değil, bizim (Trabzonspor'un) aldığını kastettim. Galiba Trabzonspor'lu olduğumu anlamadın :)

Salsabasket'e ilk açıklaması şöyle :

G.Saray Cafe Crown ile olan sözleşmem 1 yıllıktı ve sezon bittiğinde serbesttim. Ben kulübümde kalmak için yönetimle oturup konuştum. Ben bir rakam söyledim, onlar bir rakam söyledi. Arada çok büyük bir fark olmamasına rağmen yönetim benim istediğim rakama çıkamayacağını belirtip, şayet daha iyi bir teklif gelirse gidebileceğimi söylediler. Aradaki fark çok fazla değildi ve belki bir uzlaşma sağlanabilirdi ama Trabzonspor'dan çok cazip bir teklif aldım. İnsan hayatında kaç kez böyle bir fırsatla karşı karşıya gelebilir ki? Artı abim de orada. Annemiz babamız yeniden bir arada oynamamızı çok istiyorlardı. Doğan Hakyemez'in orada oluşu, Medical Park'ın sponsorluğu, planlı programlı bir oluşum, şehirdeki heyecan, yeni yapılacak salon, dolu tribünler.. Hepsi teklifi kabul etmemde büyük etkenlerdi. Sonuçta 2 yıllığına Medical Park Trabzonspor ile anlaştım. Hem benim hem de takımım için hayırlı olur inşallah. Bu arada eski takımıma da herşey için teşekkürler ediyorum. Hem yönetime, hem koça, hem takım arkadaşlarıma, hem de sarı kırmızılı tarafarlara

Para için gitmiş gibi ...

tam anlamıyla rezalet...zaten türk oyuncu rotasyonumuz dar,elimizdeki en iyi tür basketbolcuyu da tutamıyoz...bunun mantıklı iki açıklaması var.1:türk telekomla birleşme çabaları var,kadro şişmesin diye izin verilmiş olabilir.2:avrupada oynamayacağımız için basketbola yatırım yapılmayacak...umarım 1. şık gerçekleşir...

Üst Alt