16 Yaşındaki Kız, Tartıştığı Ağabeyini Av Tüfeğiyle Öldürdü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16 Yaşındaki Kız, Tartıştığı Ağabeyini Av Tüfeğiyle Öldürdü

Antalya'nın Finike ilçesinde, Fatmanur B. (16), tartıştığı ağabeyi Ahmet B.'yi (24) av tüfeğiyle vurarak, öldürdü. Olay sonrası kaçan Fatmanur B.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay, dün gece saatlerinde, ilçeye bağlı Hasyurt Mahallesi'nde meydana geldi. Babası yaşamını yitirdikten sonra annesiyle birlikte yaşamaya başlayan Fatmanur B., sürekli tartıştığı ileri sürülen ağabeyi Ahmet B. ile henüz belirlenemeyen nedenle yine tartıştı. Tartışmanın büyüyüp, kavgaya dönüştüğü sırada Fatmanur B., evdeki av tüfeğiyle ağabeyi Ahmet B.'ye ateş etti. Saçmaların isabet ettiği Ahmet B., olay yerinde yaşamını yitirdi. Olay sonrası kaçan Fatmanur B.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı. Ahmet B.'nin cenazesi, Kolaklar Mezarlığı'nda toprağa verildi.

DHA

Memleket hiç iyi yere gitmiyor. Adım adım bir şeylere doğru gidiyoruz. Allah sonumuzu hayır eylesin.

Memleket istedigi ve dolayisiyla hak ettigi yere gidiyor. Bilmiyorum belki de yasim genc, olgunlukla karsilayamiyorum ama Allah'in sonumuzu hayir eylemesi gibi bir duruma uzagiz.

Hem zaten once yapabilecegini yapip sonra tevekkule yonelmek gerek, yaniliyor muyum?

Memleket istedigi ve dolayisiyla hak ettigi yere gidiyor. Bilmiyorum belki de yasim genc, olgunlukla karsilayamiyorum ama Allah'in sonumuzu hayir eylemesi gibi bir duruma uzagiz.

Hem zaten once yapabilecegini yapip sonra tevekkule yonelmek gerek, yaniliyor muyum?
Bilemiyorum. Ama Memleketin hali hiç iyi değil, adeta bir kazan gibi kaynıyor. Gelecek sene ivmesi daha da hızlanacak. Allah sonumuzu yine de hayreylesin diyorum. Elimden gelen budur. Birey olarak, toplum olarak bir şeylere set olmanın yolu da bellidir.

Üst Alt