17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

ep7dhhg2.png

1871.png
c80ecv.png
1101813.png

YDLgMA.jpg

UEFA Avrupa Ligi 17/18 Sezonu 2.Ön Eleme Turu 2.Maç
Galatasaray - Östersunds FK

Türk Telekom Stadyumu, İstanbul
20 Temmuz 2017 Perşembe

Turu gecemezlerse basganindan t.direktorune, topcusundan antrenorune topu ulkeyi terketsin. Bu arada ilk macta kimseyi yargilamayi sevmem ama bu maicon bayagi yagli kazik olmus....

En az bes gol atmamiz lazim cunku en az bir gol buyuk ihtimal iki gol yiyecegiz.

Ama o kadar onemli degil. Bu turu gecsen ne olucak hocan tudor baskanin dursun ve bu oyuncularin olduktan sonra.

3 falan atar geçeriz bence ama bu sefer de "ooo takım süpeeer" ayağına yatar kulübün başındakiler, herşey güllük gülistanlık olur, taraftarın sesi kesilir rahat rahat yapacaklarını yaparlar yine. İnşallah 3-0 yeneriz ama şansa bala, 1 ofsayttan gelen, 1 penaltı, 1 de rakibin poposuna çarpıp giren gollerle yeneriz ve bi ihtimal takımın berbat olduğu gerçeğinden kimse uzaklaşmaz.

Edit: popo golü uzatmaların son dakkasında gelirse hoş olur ayrıca.

Geçemeyecez. ELENECEZ.

Olacakları yazıyorum ilk dakikadan itibaren hayvan gibi yükleniriz sonra bi top kaçırır yeriz. Spiker yapmayın çocuklar aman allahım nidalarıyla,ultraslan köpeğide başarılar gelir geçer diye girer geçmiş olsun..

Yalnız şu turu vermemiz tam bir kabus olur. Daha lig başlamasına uzun süre var. Transferler tam değil. Takım zaten malatyaspordan hallice.
Bu maçta östersunds deli gibi defans yapıp kontra arayacak. Ne yazik ki kilidi açacak bir tane oyuncu yok takımda. Bir beklentim yok artık benim,kendimi kabusa hazırlayacağım sadece.

3 falan atar geçeriz bence ama bu sefer de "ooo takım süpeeer" ayağına yatar kulübün başındakiler, herşey güllük gülistanlık olur, taraftarın sesi kesilir rahat rahat yapacaklarını yaparlar yine. İnşallah 3-0 yeneriz ama şansa bala, 1 ofsayttan gelen, 1 penaltı, 1 de rakibin poposuna çarpıp giren gollerle yeneriz ve bi ihtimal takımın berbat olduğu gerçeğinden kimse uzaklaşmaz.

Bugünden sonra taraftarın o rehavete kapılacağını sanmıyorum.Dursun da salağa yatar dediğin gibi.

Üst Alt