17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Arkadaslar katilirmisiniz bilmem ama dunku mac onemli olcude oyuncularin sabotajiydi bence.

Selcuk , Tolga , Yasin, Sinan bu 4 serefsiz resmen maci sabote ettiler. Carole ve Linnese bisey demiyorum onlarin caplari bu kadar.

Sen futbokcuya dayali duzeni bitiricem deyip Sneijderi gonderiyorsun. Ama asil yeniceriler takimda bu 4 u artik yedek bile olmamali derhal yollanmali.

Tabi carole, linnes, donk gibi capsizlari soylememe bile gerek yok.

Ahmet ise ne bileyim kotu niyetli oldugunu sanmiyorum ama takibimde olacak.

dün gecenin bilançosu 20 cezalı üye.

edit: Muzo hangi ara küfretti. Görmedim hiç. En azından tek parça halinde ve yaşıyor. Sevindim.

Son düzenleme:
gecen sene bu takimi zar zor 4. yapan uc adam vardi ucu de gonderildi, gercekten ne bekliyordunuz ki ?
Galatasaray dolandiricilikla ici bosaltilmis, 2 kurusluk futbolculara 10 kurus odeme yapilan bir kulup oldu ve olmaya devam ediyor. Dursun Ozbek bu kulubu kendi otelini yonetir gibi yonetiyor, 30 milyon taraftari hice sayiyor, bi cumlesini sevmedi diye kulube gelmis gecmis en buyuk dunya yildizini kovuyor, ilk genc starimizi satip o paraya hicbir yerde tutunamayan kiev'in copunu aliyor ve hala tepki gormuyor. O yuzden su mactan sonra verilecek tepki hicbir halta yaramaz. 1 sene daha mokoko

Gecen senenin kupa finalinde , bu on eleme turunu oynamamamizi saglayacak macta normalde basaksehiri desteklemek varken degisik bir oportunistlik yapip "biz 2 yerine 3 takimla oynayalim gruplara girmek icin ama fener de direk girecegine 2 tane takimla oynasin" dedik ve konyasporu tuttuk

belki simdi fb o 2 takimi zaten gececek , biz elendigimizle kaldik

basaksehir kupayi alsa , duz mantik tabi ama simdi o luksemburgun futboldan bihaber takimi ile oynayacaktik

resmen kader aglarini ormus bize

Östersundsu çektiğimizde çevremize bu takım çok hazır, bizi çok zorlarlar hatta süprizi olabilir falan demiştim dalga geçmişerdi, sonra elendik siz kötüsünüz demişlerdi , şimdide kendileri diyor :(

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taraftara gelirsek bu kadar hakem üzerinde az baskı oluşturan bir grup dünyada yoktur.tam bir rezillik. Ama o Statda çok normal.bu kadar kötü ambiansa sahip stadı yapabilmek marifet ister.

Moderatör tarafında düzenlendi:
O günden beri herkes eleştiriyor ama çok net söylüyorum, bu maç bizi şampiyon yapacak. İki nedeni var;

1-Kadro darlığı olan takım,iyice zorlanacaktı, sadece fiziksel değil mental anlamda da sıkıntı olacaktı.

2-Yönetim bu maç sayesinde iyice gaza bastı ve çok daha erken bitirdi transferleri.

Mayıs'ta hatırlatırsınız bu mesajı.

bu maça gittiğim için kendimi galatasaray efsanesi ilan ediyorum

SICAK HAVA
KLİMASIZ METRO
DEPLASMANDA MAĞLUBİYET
İNANMAYAN TARAFTAR VE CAMİA

ama gittik
seviyoruz işte
galatasaraylılığını sorgularım imkanı olup bu maça gelmeyenin

Üst Alt