17/18 3. Ön Eleme M:1 | Club Brugge 3-3 Başakşehir | MS | 26 Temmuz | A Spor - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme M:1 | Club Brugge 3-3 Başakşehir | MS | 26 Temmuz | A Spor

Başakşehir'i ilk 25 dakika hariç gerçekten de çok beğendim. 2-0 geriye düşmelerine rağmen gayet bilinçli ve akıllı bir taktikle çok avantajlı bir skor elde ettiler 2. maç için.

Her ne kadar Galatasaray'ın elenmesinden sonra yaptıkları cahilce ve yerli bir takıma yapılmaması gereken bir açıklama yapmış olsalar da ülkemin takımı olduğu için tebrik ediyorum bu akşamki oyunlarından dolayı.

Rol model olupta neyi başarmış Altınordu ? Bunlar hep afaki laflar. Bir kere kıstasımız ne olacak onu belirlemek lazım, metot olmadan karşılaştırma yapılmaz. Türkiye ile karşılaştıracaksak, 2000'e giderim 2003'e giderim... O dönemin milli takımıyla, o dönemin Galatasaray'ı ile kıyaslarım... Türk futbolunun en kariyerli futbolcusu olan Arda'nın yetişmesi de o dönemlere rastlar mesela.

Esas sağlıklı kıyas ise bu işi iyi yapanlarla yapılandır, çıtayı o seviyelere çıkarttık mı halimiz harap.

Bu jenerasyon büyür, büyük başarılar gelir o zaman senin haklılığın veya haksızlığın ortaya çıkar... Şu aşamada yorum bile yapılamaz. Salih vardı bir ara ne oldu ona mesela ? Roma'ya 8 milyona transfer olmuştu, yeni Alex falan diyorlardı fenerdeyken.
Adamlar daha ne yapacaklar 3 yılda 2 tane adam göndermiş oldular avrupaya.

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app

3dc6ea936e078c7681ef31735c71fba0.jpg

Taraftar 4 istedi olmadı maalesef

Bu Volkan çok balon bir kaleci. Allaha dua etsin de başka kaleci yok ülkede yoksa hayatta milli takımda işi olmazdı.

Onur dan unutluydum yıllar önce ama o da kaleciliğini geliştireceğine kabadayılığını geliştirdi son senelerde. Adam sinir küpü resmen.

Ayı hakkında yorumda bulunmaya gerek yok. Eh başka kaleci de yok zaten ortaklıkta.

sent via GSC

Anadolu kulüplerinin çoğu da belediye desteğiyle ayakta duruyor hiçbirinin kalıcı geliri yok diyebilirim sürekli tüketme peşindeler. Alt yapıların durumu felaket bakanlığın bu konuya el atması gerekiyor artık

Bu takım bence Türkiye'nin en keyifli futbolunu oynuyor. Gökhan İnler ve Tunay transferleri lig için rötasyonda iş görür. Ama Volkan Babacan yakışmıyor sanki bu oyuna. Daha üst düzey bir kaleci güvenilir olur.

Şu maçta biz 2-0 geriye düşseydik ilk yarı, maç sonucu da 4-0 olurdu. :)

Başakşehir 3 tane yer dedim ama atacağını tahmin etmedim, tebrik ederim.

Galatasaray'ı da sadece 2.5 sene de, 10 senelik tarihi olmayan Başakşehir'den rezil hale getirenler, size de ne desek boş. Ama Galatasaray'lı olmadığını bir gerçek.

özellikle ücüncü golü 100 yil gecse bile tudor yönetimi altinda göremeyiz
kücük maclarda bile bu kadar organize bir golü atamadik bu sezon
anca penalti iste

avcı net büyük hoca. keske getirebilsek. biz brugge ile oynasak net 5 yer, tek golde atamazdık.

bu işler at yükü paralar harcamakla olmuyor. futbol aklı lazım..

Üst Alt