17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor

sampiyonlarligi.png

130343.png
c80ecv.png
186.png

OL8zX4.png

17/18 Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu Rövanş Maçı
Başakşehir - Club Brugge
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
2 Ağustos 2017 Çarşamba
20.45
A Spor

aspor-logo.png

Bence Brugge'de bir şey yok.Volkan frikiklerde armutluk yapmazsa geçerler diye düşünüyorum.

Öbür turda Kiev veya Ajax'tan biri gelirse CL şansları ufak da olsa var.Ayrıca Nice Ajax'ı bu turda elerse Plzen de turlarsa Plzen seri başı oluyor.Bu daha iyi olur Plzen'i rahat geçerler.Sevilla,Napoli ve Liverpool'dan birinin gelmemesi lazım.

YN8EA2.png

Evet kombine bizden sadece ama takim ayirt etmeksizin maclara gideriz evelallah

YouTube

@ozan

acikcasi o isin bonusu ve baya da onemli ama sebep o degil ... ben herkesten farkli dusunuyorum bu belediye takimlari , osmanli , basaksehir gibi hukumet tandansli takimlar hakkinda ..

neden olmasinlar ki ? bunlarin hepsinin alt yapilari ,zamanla baska spor branslari oluyor ve olacak . kime ne zarari var , bilakis faydasi var genclige

tesis yapiliyor , tonla genc o bolgedeki hayaller kuruyor , ekonomiyi canlandiriyor , bak yarin bir belcika takimi gelecek istanbula basaksehir sayesinde ,ayrica anadolu takimlarinin da akillarini basina almasi lazim bu vesile ile

tek sikayetim ayni sehirlerden cok takim olmasi . istanbuldan 5 takim cok mesela , keske basaksehir degil de ornegin kocaeli belediye olsaydi

Son düzenleme:
Başakşehir rahat geçer,geçmeli. Arada bana göre baya fark var. Brugge tek avantajı kulüp olarak tecrübeli olması ama Başakşehir'in hemen hemen tüm oyuncuları çok tecrübeli.

Brugge en iyi ismi Izquerdo. Neden hala bir takıma gitmedi şaşırıyorum. İlk maçta sakatlığı yüzünden sonradan girmişti. Bu maç oynarsa tehdit olabilir.

Abdullah Avcı: "Club Brugge'e saygı duyuyoruz. Her sene Avrupa'dalar. Sistemi ve düzeni olan bir takım."
Abdullah Avcı: "Yarın maç 0-0 başlayacak."
Abdullah Avcı: "Emre Belözoğlu'nun sakatlığı sürüyor ancak maça yetişecek gibi görünüyor."
Abdullah Avcı: "Gol yemeye alışkın bir takım değiliz. Farklı bir kulvardayız ve hatalarımızı aza indirmeliyiz."

Üst Alt