17/18 3. Ön Eleme | Sturm Graz 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Temmuz | beIN Sports - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme | Sturm Graz 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Temmuz | beIN Sports

fener taraftarı bile nasıl sövüyor su anda takıma ama bizim taraftar övüyor feneri ki nesini övüyor ilginc !!

bizim taraftar kadar rakiplerini öven varmı acaba ? hic görmedim fenerde yada tinercilerde

fenerin kadrosu bizden cok daha iyi.

ben katılmıyorum buna hoca konusunda da iyi bir hocaları yok kadrolarında gecen seneye göre misal fark yaratacak yaratıcı oyuncu bir tek valbuena var

diger oyuncular dirar isla vs hep iyi takımda ortaya cıkacak takım oyuncuları bizim göbegimiz nekadar leşse onlarınkide okadar leş tek farkı göbeklerinde defansif gücü iyi oyuncular var topal josef kalaslar ama savunmayı kapatıyorlar

ve 2 tane üstdüzey stoperleri var özetle isleri zor

bizim 2 kere zor bizde kadro kursak bile hoca yokeger hırvatı şutlamazlarsa 5-6 binlere oynarız bu sezon arenada

ben katılmıyorum buna hoca konusunda da iyi bir hocaları yok kadrolarında gecen seneye göre misal fark yaratacak yaratıcı oyuncu bir tek valbuena var

diger oyuncular dirar isla vs hep iyi takımda ortaya cıkacak takım oyuncuları bizim göbegimiz nekadar leşse onlarınkide okadar leş tek farkı göbeklerinde defansif gücü iyi oyuncular var topal josef kalaslar ama savunmayı kapatıyorlar

ve 2 tane üstdüzey stoperleri var özetle isleri zor

bizim 2 kere zor bizde kadro kursak bile hoca yokeger hırvatı şutlamazlarsa 5-6 binlere oynarız bu sezon arenada

Ben fenerin kadrosu iyi demedim bizden cok daha iyi dedim.

strum graz son 10 dk bastırdıgı gibi 2.yarı tamamen bastırsaydı 2 gol bulurdu net.son dkda kacırdılar golleri.fener defansif açıdan zaafiyet gösteriyo bariz bi şekilde.bizde 4-5 futbolcu oldugu için şu an ilk 11e yazabilcegimiz evet bizden kadro olarak iyiler.ama antalya ve göztepe de bizden kadro olarak iyi.

Ben fenerin kadrosu iyi demedim bizden cok daha iyi dedim.

evet dogru tabi gecen sezonda iyi bir kere adamların savunma tandemi kale gibi önlerinde 2 tanede defansif önlibero var 4 tane saglam savunmacı adam yani

aykut gibi defansif hoca icin kaymaklı ekmek kadayıfı

bizim savunmada maicon dısında adam yok pardon birde hala nasıl geldigini sasırdıgım mariano var

totalde iyi tamamda bugünkü 11 bizim 11 den iyi değildi. forvrtleri bile yoktu. h. ali ve şener bizde olsa küfrederdik. yinede iyikötü bir tskım oyunu oynuyorlar asıl fark orada.

H.Ali >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Carole

Sener>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Linnes

orta saha bolgesi bizden daha iyi hem defansif hem hucum anlaminda. Valbuena gibi bir oyuncumuz yok bizim. fenerin sahaya surdugu kadro bizim su kadromuzu iceride disarida yener ligde.

Gecen seneye göre Dirar ve Valbuena var. Ayni vasat kadroyla birsey yapamazlar. Maci 4 ön libero + Alper ve Valbuena ile bitirdiler.

Çok ağır ve hucumda üretkenlikleri yetersiz bence. Savunmaları da okadar iyi değil.
İbb şampiyon olma ihtimali çok daha yüksek şu an sadece futbolu yorumlarsak.
Trabzonu da izlemek gerekir. Neyse daha çok erken yorum için yinede. Transferler bitmedi hiç bir takım adına ki özelikle bizde bir sürü oyuncu halen bekleniyor

özetle herkes hemfikir eger su noktadan sonra sampiyonluk istiyorsak terimi napıp edip getirmemiz hic olmadı lucescuyu hoca olarak getirmemiz lazım

yoksa istedigimiz kadroyu kuralım tudorla 4ten yukarı cıkamayız

şener baya form olarak düşük şu an.onu carole kral yaptı.linnesten falan asla iyi olamaz.linnes iyi bi takımda çok fayda saglar.

Üst Alt